Elektrėnų savivaldybėje

2022 m. liepos 25 d.
2022 m. liepos 1-3 dienomis Trakuose, ant Galvės ežero, vyko Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Jame varžėsi patys stipriausi Lietuvos sportininkai - irklavimo elitas, kadangi varžybose buvo vykdoma atranka į Pasaulio čempionatą.
2022 m. liepos 25 d.

Taip pavadintas koncertas - pirmasis Vievio kultūros centro inicijuoto projekto Festivalis "Vievio džiazo klavišai“ renginys.

2022 m. liepos 25 d.

"Čia suteka upės“ - į taip pavadintą tradicinę dainų ir šokių šventę birželio pirmąjį savaitgalį pakvietė Kaunas - šių metų Europos kultūros sostinė. Tarp pakviestųjų dalyvauti šventėje chorų - ir mūsų "Con moto“.

2022 m. liepos 13 d.

Vievio kultūros centras tęsia Lietuvos kultūros tarybos ir Elektrėnų savivaldybės projektą "Grįžtu namo“. Birželio pabaigoje įvykusio susitikimo su Vievio bendruomene "kaltininkas“ - aktorius, muzikas Irmantas Jankaitis. Tiesa, jis ne grįžo namo, kaip skelbia projekto pavadinimas. Jis - namuose: Irmantas Vievyje gimė, čia su gausia šeima gyvena ir dabar. Gal todėl įvairaus amžiaus publiką subūręs vakaras su garsiu vieviečiu buvo itin jaukus.

...
2022 m. liepos 12 d.

Birželio 10 d. Kazokiškėse vyko Vasaros sutiktuvių šventė "Sveika, vasara“, kurioje susirinkusiuosius linksmino Elektrėnų kultūros centro Semeliškių vokalinis instrumentinis ansamblis "Konkordas“ (vad. Adolfas Blažonis). Nors pradžioje ir dangus buvo niūrus, ir lietus kibirais lijo, ir net griaustinis gąsdino, bet suskambus muzikos garsams - visi debesys kaip mat išsisklaidė.

2022 m. liepos 12 d.

Ketvirtadienį popiet iš Vilniaus geležinkelio stoties su keliais šimtais keleivių pajudėjo traukinys, vežantis į ateities miestą. Būtent šiuo leitmotyvu prasidėjo jau aštuntus metus iš eilės vykstančio nacionalinio architektūros ir urbanistikos konkurso "Išmanusis miestas 8“ apdovanojimai.

2022 m. liepos 12 d.

Birželio 13 dienos pavakare Vievio miesto biblioteka pakvietė į renginį, skirtą Gedulo ir vilties dienai paminėti. Kultūros centro Mažojoje salėje susirinkusiems buvo pristatyta literatūrinė-muzikinė kompozicija "Mes, gimę Lietuvoj, atsimenam”, kurią jautriai atliko aktoriai Irmantas Janakaitis ir Gabrielė Mikalauskaitė-Rudzienė. Išsiilgę jaukaus žodžio ir muzikos garsų skambesio, vieviečiai klausėsi aktorių skaitomų ištraukų iš partizano Dzūko, Dainavos apygardos vado, ir tremtinės

...
2022 m. liepos 12 d.

Plytinės kartodrome (Vilnius) įvyko 14-as Vaikų kartingo turnyras, kurį organizavo Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Egidijus Bičkauskas.

2022 m. birželio 28 d.

Elektrėnų savivaldybės švietimo įstaigų pažangos plano komanda dalyvavo "Tūkstantmečio mokyklos“ programos bendrakūrybinėje sesijoje. Visos dienos renginys vyko Europos socialinio fondo agentūroje (ESFA) Vilniuje. Buvo kviečiama savivaldybės komanda, kurios nariai atstovautų įtraukties, lyderystės, STEAM ir kultūrinio ugdymo sritis. Bendrakūrybinėje sesijoje, be Elektrėnų savivaldybės komandos, dalyvavo ir Utenos, Šalčininkų, Raseinių, Švenčionių savivaldybių komandos.

...
2022 m. birželio 28 d.

Gegužės 26 dieną Semeliškių III gimnazinės klasės mokiniai pakvietė visus į III laidos abiturientų tradicinę Paskutinio skambučio šventę. Skambant paskutiniam gimnazijos varpeliui į simboliškomis šachmatų figūromis papuoštą aktų salę abiturientus ir jų auklėtoją Nijolę Ustilienę atvedė mažieji pirmokėliai (vadovė V. Vitkauskaitė). Pastarieji abiturientams dovanojo nuotaikingą šokį "Du gaideliai“.

2022 m. birželio 28 d.
Gegužės 18 d. Vievio bibliotekos kiemelyje pasodinti du lazdynai rašytojos Lazdynų Pelėdos - vienos iš seserų Ivanauskaičių - Marijos Lastauskienės atminimui.
2022 m. birželio 28 d.

Šeštinės - viena svarbiausių pagal šv. Velykas atskaičiuojamų kilnojamųjų krikščioniškų pavasario švenčių, kurios metu krikščionys mini Kristaus žengimą į dangų. Šeštinės švenčiamos 40-ąją dieną, t. y. šeštąją savaitę po šv. Velykų (tarp balandžio 30 ir birželio 3 d.), ketvirtadienį. Šiemet Šeštines švęsime gegužės 28-ąją.

2022 m. birželio 28 d.
Gegužės 18 dieną Pastrėvio seniūnijoje vyko vaistažolininko, VDU ŽUA doktoranto, Žolinčių akademijos viceprezidento Mariaus Lasinsko paskaita "Vaistažolių nauda sveikatai. Sveikatos receptai visai šeimai“.
2022 m. birželio 28 d.

Vievio kultūros centro linijinių šokių kolektyvas "VievioLin“ gegužės 14 dieną Mažeikiuose dalyvavo konkurse "Žemaitijos Taurė 2022“. Ankstesni konkursai dėl pandemijos vyko nuotoliniu būdu, o šiame konkurse šokėjos pirmą kartą dalyvavo "gyvai“. Todėl buvo daug jaudulio, kuris peraugo į atkaklų norą pasirodyti kiek galima geriau.

2022 m. birželio 28 d.

Gegužės 6-14 dienomis mūsų jaunuolių komanda ir jaunimo darbuotojos Barbora Vidauskienė ir Agnė Petrikaitė išvyko į Sakartvelą dalyvauti programos ,,Erasmus+“ jaunimo mainuose ,,Go green“. Mainuose dalyvavo Lietuvos, Latvijos ir Sakarvelo organizacijos, iš viso 24 dalyviai.