Elektrėnų savivaldybėje

2021 m. kovo 22 d.

Kovo 11-oji mums kiekvienais metais primena, kiek esame išgyvenę, patyrę ir kokį kelią esame nuėję kartu, kokie galime būti vieningi siekdami bendro tikslo ir kaip tikslas mus suvienija bendriems darbams.

2021 m. kovo 19 d.

Elektrėnų profesinio mokymo centras prisijungė prie istorinės atminties akcijos, skirtos artėjančioms valstybės šventinėms datoms, rašant laiškus istorijai - "Iš širdies į praeitį”.

2021 m. kovo 19 d.

Netradicinio ugdymo diena "Senieji liaudies amatai ir Kaziuko turgus“ Kietaviškių progimnazijoje jau gyvuoja daugybę metų. Todėl nesilaikyti šios tradicijos negalėjome ir šiuo sudėtingu laikotarpiu. Šios dienos veiklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse vyko gyvai: priešmokyklinukai su mokytoja Edita Rulevičiene dekoravo ąsotėlius, ikimokyklinukai su mokytoja Dovile Jankauskiene gamino papuošalus, žaidė smagius žaidimus.

2021 m. kovo 19 d.

Sakoma, jog gebėjimas įkurti ugnį, rasti maisto, gauti vandens bei suręsti pastogę - kritiniai išgyvenimui gamtoje reikalingi įgūdžiai, kuriuos lavinti rekomenduojama kiekvienam. Visgi, kai kalba pasisuka apie Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės 804 Trakų-Elektrėnų pėstininkų kuopos karius, kuopininkas viršila Vilius Slavinskas kategoriškas: "Šie įgūdžiai kuopos kariams nėra rekomenduojami - jie būtini.”

...
2021 m. kovo 19 d.
Tai, kad paukščio, parvasnojančio pulkais vos pašildžius saulės spinduliams, vardu lietuviai pavadino pirmąjį pavasario mėnesį, rodo tai, kad plienu žvilgantis juodasparnis buvo mylimas ir gerbiamas.
2021 m. kovo 7 d.

Vasario 21 d. baigėsi ketvirtą kartą Lietuvoje surengti Metų žodžio ir Metų posakio rinkimai. Tradiciškai vyko du balsavimai: visuomenės ir komisijos. Visuomenės balsavime portale Alfa.lt 2020-ųjų Metų žodžiu išrinkta MELAGIENA. Komisija Metų žodžiu išrinko KAUKĘ. Ir visuomenės, ir komisijos balsavime 2020-ųjų Metų posakiu pripažintas KNYGNEŠIŲ TAUTOS NESUSTABDYSI!

2021 m. vasario 25 d.

Vasario 16-oji - ypatinga šventė visai Lietuvai, neišskiriant ir pačių mažiausiųjų. Norėdami paminėti šią svarbią datą Semeliškių gimnazijos Pastrėvio skyriaus ikimokyklinukai dalyvavo projekte "Tai graži knygelė mano“. Vaikai kūrė savo knygeles apie Lietuvą. Mažieji stebėjo video filmukus apie valstybines šventes ir simbolius, vaikščiodami po mokyklą atrado paveikslus, žemėlapius, įvairius tautinius simbolius ir kalbėjosi apie jų reikšmę, vartė istorijos knygas ir kūrė savo k

...
2021 m. vasario 25 d.

Vasario 16-oji - kiekvienam lietuviui brangi ir labai svarbi šventė, nes tai - Lietuvos gimtadienis. O gimtadieniai švenčiami labai įvairiai!

2021 m. vasario 25 d.

Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės 804 Trakų-Elektrėnų pėstininkų kuopos kariai savanoriai nė kiek nedvejojo, kai buvo pakviesti prisidėti, pažabojant vilnijančią pandemiją. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) kvietimu nuo 2020 m. spalio 22 d. kartu su kitais KASP bendražygiais NVSC budi ir Trakų-Elektrėnų kuopos kariai. Pašaukti vykdyti Lietuvos kariuomenės Taikos meto užduočių, kariai savanoriai telefono skambuč

...
2021 m. vasario 17 d.

Elektrėnų "Versmės“ gimnazijos abiturientės Girmantė Jusevičiūtė ir Ernesta Zaksaitė iliustravo B. Krivicko eilėraštį ,,Laukinių rožių šlamesys". Ačiū už tokius gražius darbus.

2021 m. vasario 6 d.

Naujųjų metų išvakarėse Vievio meno mokyklos bendruomenė įteikė nuostabią dovaną - nuotolinį koncertą "Kalėdinė mozaika“, kurį sudėliojo į beveik dviejų valandų filmą. Koncertą vedė Vievio meno mokyklos mokytojai Vita Paulauskienė ir Veslav Sobieski.

2021 m. vasario 6 d.

Socializacija - aktyvus procesas, vykstantis visuomenėje pačiam vaikui dalyvaujant, bendraujant su kitais. Pats aktyviausias socializacijos procesas vyksta vaikystėje. Būtent šiuo laikotarpiu vaikas perima pagrindinius socialinius įgūdžius.

2021 m. vasario 6 d.

2020 m. gruodžio 31 d. Čekijos sostinėje Prahoje įvyko tarptautinis menų konkursas "Grand online Eurofest 2020“. Konkurso geografija labai plati - dalyviai iš įvairių Europos šalių. Dalyvavo daug atlikėjų ir iš Lietuvos.

2021 m. vasario 6 d.

Elektrėnų švietimo paslaugų centro metodininkė Ala Pupininkienė ir Elektrėnų meno mokyklos dailės mokytoja Gitana Mataitienė gruodžio mėnesį organizavo kūrybinio atviruko konkursą "Kalėdinis paštas“, kuriame dalyvavo Elektrėnų savivaldybės ikimokyklinio ir vyresnių klasių mokiniai. Organizatorės sulaukė net 361 piešinio iš visos savivaldybės, iš kurių tik 15 autorių įvairiose amžiaus grupėse tapo laureatais. Sveikiname konkurso laureatus ir jų mokytojus!

...
2021 m. vasario 6 d.
Paskutinės savaitės iki didžiųjų žiemos švenčių į mūsų namus atneša malonaus laukimo, susikaupimo, apmąstymų. Namai ima kvepėti cinamonu, gvazdikėliais, imbieru ir medumi. Pasiruošimas šv. Kalėdoms suartina ir džiugina, tačiau šiemet artėjančios šventės daugeliui mūsų buvo kitokios, neįprastos.