Elektrėnų savivaldybėje

2022 m. kovo 25 d.

"Broliai seserys imkit mane ir skaitykit. Ir tatai skaitydami permanykit“ - tai visiems lietuviams gerai pažįstami žodžiai iš pirmosios lietuviškos knygos - Martyno Mažvydo "Katekizmo“.

2022 m. kovo 25 d.
Užgavėnės - išskirtinė metų diena, žiemos palydų šventė. Nuo seno jos švenčiamos triukšmingai, linksmai, nes tikėta, kad, jei Gavėnia bus sutikta sočiai ir gerai pasilinksminus, tai vasarą nieko nestigs. Kovo 1 dieną Pylimų lopšelio-darželio ugdytiniai dalyvavo šventiniame rytmetyje "Žiema, žiema, bėk iš kiemo”.
2022 m. kovo 25 d.
Kovo 1 dieną Pastrėvio sporto aikštyne vyko Užgavėnių šventė vaikams. Dėl vykstančio karo Ukrainoje buvo laikomasi rimties ir susikaupimo. Viskas vyko be šokių, dainų ir skambios muzikos.
2022 m. kovo 25 d.
Kovo 1-osios vakarą kietaviškiečiai rinkosi prie kultūros namų varyti žiemą iš kiemo, bet nuotaikos nebuvo šventinės. Dėl karo Ukrainoje vyko palaikymo akcija ukrainiečiams.
2022 m. kovo 25 d.
Šiais metais Užgavėnės ir Kaziuko mugė Kazokiškėse vyko kiek kitaip. Šiuo metu, kai Ukrainoje vyksta karas ir visas pasaulis yra nežinomybėje, niekam nesinori per daug linksmintis, visi širdimi esame su Ukrainos žmonėmis.
2022 m. kovo 25 d.

Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) pagrindinis tikslas - skatinti kartų bendravimą ir mokymąsi visą gyvenimą. TAU propaguoja sportą ir kūno kultūrą kaip geriausią priemonę išsaugoti gerą sveikatą ir darbingumą, organizuoja dvasinio tobulėjimo šviečiamuosius renginius. Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai gali būti ne vien vyresnio amžiaus, bet ir norintieji praplėsti savo žinias.

2022 m. kovo 25 d.

Vasario 25-26 dienomis Elektrėnų savivaldybės Sporto centro plaukimo trenerio Raimondo Ginco auklėtiniai dalyvavo 2022 metų Lietuvos vaikų plaukimo žiemos pirmenybėse, kurios vyko Kauno baseine "Dainava“.

2022 m. kovo 25 d.

Vasario 26 d. Vilniuje vyko LSD "Žalgirio“ taurės jaunimo salės futbolo 5x5 komandų turnyras. Elektrėnų savivaldybei atstovavo futbolo klubas "Versmė“. Komanda savo pogrupyje sužaidė dvejas rungtynes: 2:2 su FK "Visinčia“, Šalčininkai ir užtikrintai nugalėjo Druskininkų sporto centro komandą 8:0.

2022 m. kovo 25 d.

Gimtųjų žodžių apkabintas,
Aš gyvas kalboje.
Sakau: esi man, kaip žibintas
Pasaulio tamsoje.

2022 m. kovo 25 d.
Vasaris - sveikos gyvensenos mėnuo. Labai svarbu kuo daugiau laiko su vaikais praleisti kieme, pasidžiaugti žiemos malonumais ir pramogomis. Todėl Kietaviškių progimnazijos priešmokyklinukai kartu su mokytoja Edita Rulevičiene ir mokytojos padėjėja Angele Mikalauskiene dalyvavo estafetėse ,,Žiemos linksmybės“.
2022 m. kovo 25 d.

Tęsiasi savivaldybės vadovų susitikimai su seniūnijų gyventojais. Susitikimų metu seniūnijų seniūnai pristato 2021 m. veiklos ataskaitą, gyventojai pateikia jiems rūpimus klausimus. Vasario 24 d. susitikimas vyko Kietaviškių seniūnijos parapijos-bendruomenės namuose. Susitikime dalyvavo Elektrėnų savivaldybės administracijos vadovai, policijos atstovai, "Elektrėnų komunalinis ūkis“, savivaldybės administracijos skyrių atstovai, kietaviškiečiai.

...
2022 m. kovo 4 d.

Tęsinys (pirma dalis Nr. 4 2022-01-28)

- Naujas Ministerių kabinetas. E. Respublikos Prezidento pareigas A. Stulginskis pakvietė inž. E. Galvanauską Ministeriu Pirmininku pasiūlydamas jam sudaryti naują kabinetą. Š. m. vasario 2 d. inžinierius E. Galvanauskas sudarė Ministerių kabinetą.

2022 m. kovo 4 d.

Pasitikdamas Vasario 16-jąją, kamerinis choras CON MOTO surengė koncertine išvyką į Palomenę (Kaišiadorių r.).

2022 m. kovo 4 d.

Kas lankėtės Elektrėnų kultūros centre, neabejotinai atkreipėte dėmesį į 64-ias medines lenteles, kurias drąsiai galime pavadinti paveikslais. Tai Strėvininkų socialinių globos namų (SGN) gyventojų darbai.

2022 m. kovo 4 d.

Vasario 17 d. Semeliškių seniūnijos salėje vyko gyventojų susitikimas su Elektrėnų savivaldybės vadovais, išklausyti Elektrėnų PK pareigūnų patarimai, Semeliškių seniūnijos seniūnės Loretos Karalevičienės 2021 metų veiklos ataskaita, Ūkio plėtros ir investicijų skyriaus vedėjos Giedrės Tomkevičiūtės-Kalinauskienės informacija.