Elektrėnų savivaldybėje

2021 m. liepos 1 d.
Birželio 22-ąją, nors ir fiksuojamas karščio rekordas, bet Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos Pakalniškių filialo bibliotekininkė bendradarbiauja su Vaikų dienos centro užimtumo specialiste Vanda Bukėniene.
2021 m. liepos 1 d.

Karštą birželio 20 dieną Elektrėnuose vyko istorinis, jau 50-asis, bėgimas - pusė maratono "Aplink Elektrėnų marias“ ir X Lietuvos bėgimo taurės etapas, kurį organizavo Elektrėnų savivaldybė, Elektrėnų savivaldybės Sporto centras, VšĮ Alytaus sporto draugija ir Asociacija "Gėrnėšys“. Daugiau nei 200 Lietuvos bėgimo aistruolių (išankstinėje registracijoje jų buvo virš 400), kurie nepabijojo aukštos oro temperatūros, atvyko į Elektrėnus. Prieš startą pasveikinimo žodį tarė E

...
2021 m. birželio 25 d.

Birželio 14-oji - Gedulo ir vilties diena. Šiemet minimos 80-osios pirmųjų trėmimų metinės, kai per vieną savaitę iš Lietuvos buvo ištremta apie 17 500 žmonių Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio režimo nusikaltimams Lietuvoje įvertinti kartu su kitomis institucijomis nuo 2004 metų inicijuoja šios dienos minėjimą Lietuvos bendrojo ugdymo įstaigose bei kitose švietimo institucijose.

...
2021 m. birželio 25 d.

"Kur tas dulkėtas traukinys taip toli nukeliavo?

Prisimenu mamytę aš, tas pievas, kur žaliavo."

(Lietuvos tremtinių daina)

2021 m. birželio 25 d.

Man - tikrų tikriausia tikrovė. Bet apie tai vėliau. Birželio 13 d. - Antaninės. Būkite pasveikinti visi Antanai ir Antaninos. Patirkite džiaugsmą. Nelengva. Pandemija. Bet galime pasigrožėti žydru dangumi, skaisčia, net deginančia, saule, mėlynuojančiomis ežerų akimis.

2021 m. birželio 25 d.
Birželio 11-13 dienomis Elektrėnų mariose pirmą kartą išvydome tiek daug burių - vyko Lietuvos Respublikos jaunučių ir jaunimo buriavimo čempionatas ir RS Feva Europos/Baltijos taurės etapas.
2021 m. birželio 25 d.
Gedulo ir vilties dienai pažymėti, Elektrėnų sav. viešojoje bibliotekoje surengta paroda "Su Lietuva širdyje“. Gausiai eksponuojamose knygose galima atrasti įvairių istorijų, pasakojančių apie 1940-1953 m. Sovietų Sąjungos masinius gyventojų trėmimus į Sibirą.
2021 m. birželio 25 d.

Birželio 10 d. "Vaikų pasaulio“ amfiteatre vyko šventė, skirta Elektrėnų savivaldybės gabiems ir talentingiems mokiniams pagerbti. Tai pirmas toks renginys, pirmas viešas renginys po ilgai trukusio karantino ir pirmas atnaujintame "Vaikų pasaulyje“. Tikimės, kad renginys taps tradicinis. Susirinkusiuosius pasveikino meras Kęstutis Vaitukaitis, palinkėjo mokiniams ir toliau siekti užsibrėžtų tikslų ir svajonių. Pasveikinti atvyko Seimo narė Silva Lengvinienė, ji taip pat perskaitė švieti

...
2021 m. birželio 25 d.

Gegužės mėnesį Vievio miesto bibliotekoje parengtos literatūros parodos, skirtos kasmet švenčiamai Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai, Europos dienai, tarptautinei Muziejų dienai. Gegužės 7-ąją - Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga - Vievio miesto biblioteka gavo LR Seimo nario Kęstučio Vilkausko sveikinimą, jo patarėja perdavė dovanų knygą "Šimtmečių melancholija“ ir suvenyrų su LR Seimo simbolika.

2021 m. birželio 17 d.

Kietaviškių progimnazijos mokinių komanda, dar kovo mėnesį, dalyvavo Elektrėnų savivaldybės I teisinių žinių konkurse "Temidė“, kurio etapą nugalėjo ir pateko į II. Balandžio mėn. II etape - "Pabėgimų kambaryje“ (nuotoliniu būdu) Kietaviškių progimnazijos komanda varžėsi su 11 Vilniaus apskrities mokinių komandų ir iškovojo 1-ąją vietą bei pateko į paskutinį III etapą.

2021 m. birželio 17 d.

Pirmąjį birželio sekmadienį, Tėvo dieną, Kietaviškių Švč. Trejybės bažnyčioje susirinkusiems tėvams po šv. Mišių ir Tėvų palaiminimo dainavo Vievio KC sutartinių giedotojų grupė "Ginėja" ir klasikinio dainavimo atlikėjas Dainius Viešūnas, jam akomponavo Fausta Hopenaitė. Dėkojame dainavusiems ir buvusiems kartu. Į namus Tėvai skirstėsi, nešini rožės žiedu, Kietaviškių seniūnijos dovanotu Tėvo dienos proga.

2021 m. birželio 17 d.
Saulėtą, birželio 1 dienos popietę Kazokiškėse vyko šventė Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Ši diena buvo skirta Kazokiškių seniūnijos vaikams. "Nepailsikite smalsauti, domėtis pasaulio paslaptimis, stebinkite mus savo šviesiomis mintimis ir plačiomis šypsenomis“ - tokiais žodžiais šventę pradėjo Kazokiškių renginių organizatorė Vaida Belickienė.
2021 m. birželio 17 d.
Birželio 5 d. Elektrėnuose prasidėjo ilgai lauktas vaikų futbolo čempionatas. Šią dieną Elektrėnuose sulaukėme 20 komandų, kurios rungtyniavo 2008-2009 m. ir 2012-2013 m. vaikų amžiaus grupėse.
2021 m. birželio 17 d.
Neseniai minėjome Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Yra toks labai gražus posakis: vaikai - tai gyvenimo gėlės, kurios auga taip, kaip jas prižiūri! Iš tikrųjų dabar mes gyvename didžiulių pokyčių laikotarpiu, kokio dar niekada nesame išgyvenę, tai ir spartus technologijų vystymasis, genų inžinerija, žmogaus darbą keičiantys robotai.
2021 m. birželio 17 d.

Vėlyvą gegužės 28 dienos popietę į kultūros skverą Kazokiškėse rinkosi Kazokiškių seniūno Arvydo Vyšniausko artimieji, bičiuliai, kolegos, Kazokiškių kaimo gyventojai ir svečiai. Čia buvo pristatyta, ilgai brandinta pirmoji Arvydo Vyšniausko knyga "Vasario vyšnia“.

"Vasario vyšnia“ - tai autoriaus dialogas visų pirma su savimi, o jau paskui su artimais, brangiais žmonėmis, su kuriais suvedė likimas, apie gyvenimo džiaugsmus ir rūpesčius, apie vertybes, kasdienybę ir švente

...