Elektrėnų savivaldybėje

2021 m. rugpjūčio 5 d.
Praėjusį penktadienį Kietaviškių kultūros namuose įvyko Elektrėnų savivaldybės administracijos Kazokiškių seniūnijos seniūno Arvydo Vyšniausko eilėraščių knygos "Vasario vyšnia“ pristatymas.
2021 m. liepos 22 d.
Bibliotekoje birželio 28-liepos 2 dienomis vyko Elektrėnų savivaldybės finansuojama vaikų vasaros užimtumo penkių dienų stovykla "Žaisk, kurk, keliauk, atostogauk vasaros ritmu“.
2021 m. liepos 22 d.
Tautiškos giesmės giedojimas šiais metais visame pasaulyje vyko jau 13-ą kartą, o mūsų Pylimų kaime - 5-ą. Džiaugiamės, kad tai tapo gražia kaimo tradicija, ir liepos 6-osios pavakare susitinkame bibliotekos kiemelyje puikiai praleisti laiką bei prisidėti prie Pasaulio lietuvių iniciatyvos.
2021 m. liepos 22 d.

Graži tradicija Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną giedoti Lietuvos himną jau daug metų drauge suburia visus lietuvius pasaulyje. Džiaugiamės, kad prie šios akcijos kasmet vis gausiau prisijungia ir Kazokiškių seniūnijos žmonės.

2021 m. liepos 22 d.
Kietaviškių seniūnijoje šios dienos minėjimą susiejome su vietovės istorija. Pasivaikščiojimą su archeologu, baltų šventviečių tyrinėtoju prof. dr. Vykintu Vaitkevičiumi pradėjome Vindžiulių kapinaitėse, kur amžiams priglaudė galvą ir šių apylinkių partizanai.
2021 m. liepos 22 d.

Vasarai įsibėgėjus 2021 m. birželio 17-25 dienomis Elektrėnų pradinėje mokykloje vyko dienos vasaros poilsio stovykla. Tai puiki proga mokiniams pasidžiaugti vasaros malonumais būryje draugų jau pažįstamoje aplinkoje, nes vaikystė - vienas gražiausių žmogaus gyvenimo laikotarpių, kupina nuolatinių ieškojimų, atradimų ir tobulėjimų.

2021 m. liepos 22 d.

Užbaigę gan nelengvus šiuos mokslo metus, atsikvėpėme ir pradėjome vasaros atostogas smagiomis išvykomis.

2021 m. liepos 22 d.

Taip ilgai buvome uždari nuo bendrų renginių ir bendravimo. Labai norėjosi gyvo ryšio su kitais žmonėmis. Tad gavę galimybę, visą gegužę vakarais rinkomės į Šv. Kryžiaus išaukštinimo bažnyčią. Kaip ir kasmet tęsėme lietuvių dvasinės kultūros tradicijas.

2021 m. liepos 10 d.

Nuostabus dabar metas... Saulė pačioje savo kelio viršūnėje, dienos pačios ilgiausios ir šviesiausios. Visa augalija klesti, veši, pats žolynų gražumas. Tai vasaros saulėgrįža. Po jos gamta ima krypti į rudenį, tai privalu tą stebuklą atšvęsti, kad būsimas derlius būtų gausus, gyvenimas sėkmingas ir gražus.

2021 m. liepos 10 d.

Programoje dalyvauja Vytautas Šiškauskas, vaikinų grupė Lietuvaičiai, žavingoji grupė Vega, išskirtinio balso savininkė MIA bei nuotaikingoji grupė Tautinis Brandas.

Bilietus įsigyti galite: Kaišiadoryse - Suši bare Gurume Gedimino g. 68, tel. 8 694 80808, Juvelyrinių dirbinių parduotuvėje Gedimino g. 32, tel. 8 615 86447 ir elektroninėje sistemoje Paysera Tickets https://tickets.paysera.com/lt/event/superfiesta-kaisiadoryse-0777.

...
2021 m. liepos 10 d.

Gegužės mėnesį atlaisvinus karantiną, laikantis visų saugumo reikalavimų, susijusių su COVID-19, Gilučių seniūnijoje atgijo kultūrinis gyvenimas. Džiaugiamės renginių gausa, įvairove bei dalyvių aktyvumu. Pristatome vykusių renginių akimirkas:

2021 m. liepos 10 d.

Artėjant stebuklingai Joninių šventei, kai būna ilgiausia diena ir trumpiausia naktis, primename, kad pasveikinti Jonus ir Janinas būtina. Tad labai karštą birželio 23 dieną Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos Pakalniškių filialo bibliotekininkė bendradarbiaudama su Pakalniškių Vaikų dienos centro užimtumo specialiste Virginija Zenkevičiene šią dieną kvietė švęsti Jonines.

2021 m. liepos 10 d.

Ėjimas ir pasivaikščiojimai visuotinai pripažinti kaip vienas geriausių būdų palaikyti sveiką kūno tonusą bei kaip pagrindinė prevencinė priemonė nuo lėtinių ligų.

Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinacinis centras š. m. birželio 26 dieną organizavo ,,Pėsčiųjų vasaros žygį ‘21“.

2021 m. liepos 1 d.

Mieli skaitytojai,

Lietuvos aklųjų biblioteka nuolat atnaujina garsinių knygų kilnojamąją biblioteką Elektrėnuose. Tad kreipkitės į mus, jei Jums ar Jūsų artimiesiems sunku skaityti įprastą spausdintą tekstą!

2021 m. liepos 1 d.

Nuo birželio vidurio Vievio miesto biblioteka kviečia į interaktyvią vasaros skaityklą, kuri įsikūrusi Vievio kultūros centro kiemelyje (Trakų g. 7). Darbo dienomis nuo 10 iki 15 val. užsukę į interaktyvią vasaros skaityklą galėsite pasinaudoti Wi-Fi internetu, skaityti knygas, periodinę spaudą. Čia mažųjų laukia kūrybinės užduotėlės, žaidimai.