Elektrėnų savivaldybėje

2021 m. rugsėjo 6 d.

Rugpjūčio 20 d. jau dvidešimt ketvirtąjį kartą Elektrėnuose surengtas tradicinis bėgimas, skirtas Juodojo kaspino dienai paminėti. Šio bėgimo iniciatorius Saulius Bauras, pernai pažadėjęs tradiciją tęsti bent jau iki trisdešimtojo bėgimo, pažadą tęsi.

2021 m. rugsėjo 6 d.

Rugpjūčio 21-ąją visą dieną vyko Sporto šventė: krepšinio 1x1 čempionatas ir paplūdimio tinklinio varžybos. Turėjusios vykti plaukimo varžybos norinčių maudytis nesulaukė, atvėsusiu Nestrėvančio ežero vandeniu niekas nesusigundė.

2021 m. rugsėjo 6 d.

Vasara jau eina į pabaigą, tačiau džiaugiamės, kad laikas stovyklų metu buvo smagus, aktyvus ir turiningas. Elektrėnų savivaldybės finansavimo stovykloms ir Europos solidarumo korpuso projekto dėka, taip pat Elektrėnų jaunimo centro esamų patalpų ir inventoriaus galime pasidalinti įspūdžiais, nuotykiais bei veiklomis kurias įvykdėme per vasaros laikotarpį.

2021 m. rugpjūčio 30 d.

Šį savaitgalį Trakuose vyko tradicinė Žolinės (Kopūstinės) šventė. Rugpjūčio 15 d., sekmadienį, Kopūstinės šokių, dainų ir žaidimų renginyje dalyvavo ir Vievio kultūros centro liaudiškos muzikos kapela "Pylimėlis“ (vad. Ona Nenartavičienė).

2021 m. rugpjūčio 30 d.

Saulėtą ir gražų rugpjūčio 13 d. vakarą Kazokiškių gyventojai susirinko į kultūros namų kiemelį pabendrauti, padainuoti, pažaisti ir paminėti artėjančios Žolinės. Nešini užkandžiais ir keptais pyragais, namuose augintais vaisiais ir daržovėmis, gėlių puokštėmis, kazokiškiečiai skubėjo susitikti su artimais bičiuliais ir kaimynais.

2021 m. rugpjūčio 29 d.

Vasara atėjo nešina ne tik naujomis spalvomis, bet ir naujomis knygomis. Neseniai dalyvavau Onutės Kulbokienės knygos "Minčių vėtrungė“ pristatyme, o jau liepos 29 dieną Kazokiškių sen. seniūnas Arvydas Vyšniauskas kvietė poezijos mylėtojus į Semeliškių biblioteką, į knygos "Vasario vyšnia“ pristatymą. Tai jo pirmoji poezijos knyga, bet ne paskutinė, kaip pats pažadėjo.

2021 m. rugpjūčio 29 d.

Jau šį šeštadienį (rugpjūčio 14 d. 19 val.) Semeliškių miestelio aikštėje pradėsime švęsti Semeliškių miestelio 745, Šv. Lauryno parapijos 520 ir Festivalio "Nuo Lauryno iki Roko“ 20 metų jubiliejus.

2021 m. rugpjūčio 29 d.
Vasara - tai laikas, kuomet vaikai nelanko mokyklos, turi daug laisvo laiko ir, žinoma, energijos. Visi tėvai siekia, jog vasara vaikams būtų kupina teigiamų emocijų, atradimų bei džiaugsmo. Deja, patiems dažnai tenka dirbti ir nepavyksta su vaikais praleisti tiek laiko, kiek norėtųsi. Šiais metais, kai karantino metu vaikai ir tėvai nepertraukiamai ilgą laiką buvo kartu, norėjosi pailsėti ir tėvams.
2021 m. rugpjūčio 29 d.

Šių metų liepos mėnesio 18-24 dienomis vyko septynias dienas trukęs vaikų mototurizmo žygis "Nuo Beižionių iki Baltijos“. Žygyje dalyvavo motociklininkų klubo Vorai MC įsteigto "Jaunųjų motociklininkų būrelio“ nariai. Žygį pradėjo 21 jaunasis motociklininkas, jauniausiam buvo vos 7-eri metai, o vyriausiam - 16-a metų.

2021 m. rugpjūčio 29 d.

Liepos 30-31 dienomis Palangoje nuskambėjo 27-asis respublikinis populiariosios muzikos festivalis "Laumės juosta 2021“, kurio finaliniame koncerte pasirodė Elektrėnų kultūros centro popchoras "Saulės spinduliai“. Kolektyvas atliko dvi dainas: "Miau miau“ ir "O buvo visko“. Net 31 dainorėlis, vadovaujamas Gaivos Židonytės ir Aurimo Medzikausko, dovanojo puikią nuotaiką ne tik festivalio žiūrovams, bet ir patys pasisėmė teigiamų emocijų, pademonstravo savo talentą ir įgijo sceninės patirti

...
2021 m. rugpjūčio 29 d.

Priešpaskutinį liepos savaitgalį Vievyje skambėjo chorinės ir autentiškos liaudies dainos: į Vievį rinkosi folkloro ansamblių ir chorų dainininkai - projekto Chorų festivalis-konkursas "Mūsų dainose“, finansuojamo Lietuvos kultūros tarybos ir Elektrėnų savivaldybės, dalyviai.

2021 m. rugpjūčio 29 d.

Liepos 29 d. Pakalniškių bibliotekoje Vaikų dienos centro ugdytiniams vyko edukacinė veikla. Edukacinė veikla, skirta pažinčiai su Danguolės Kandrotienės knyga "Šaukšto Šmaukšto Stalo akademija“.

2021 m. rugpjūčio 8 d.

Naujuoju Lietuvos diskgolfo čempionu tapo Laurynas Rimavičius iš Panevėžio, tačiau varžybose netrūko ir Elektrėnų atstovų džiaugsmo.

Elektrėnų komandą sudarė Mykolas Krasnickas (bendroje įskaitoje), Žydrūnė Mačinskienė (bendroje moterų įskaitoje), Daiva Pranukevičienė (moterų virš 40 metų grupėje) bei Austėja Pašvenskaitė su Andre Pranukevičiūte (abi - merginų jaunimo grupėje).

2021 m. rugpjūčio 5 d.

Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje eksponuojama Onos Gražinos MALERAVIČIENĖS - mokytojos, prozininkės, literatės; kelionių apybraižų, dokumentinių novelių, miniatiūrų, poezijos knygų, haiku prozinės poezijos stiliumi parašytų eilėraščių rinkinio, aforizmų knygelės autorės; ilgametės savaitraščio "Elektrėnų žinios“ bendradarbės - PARODA.

2021 m. rugpjūčio 5 d.

Liepos 17 dieną nuskambėjo, nuaidėjo tradicinė šventė Pastrėvyje. Šiais metais kraštiečiai ir svečiai buvo kviečiami supinti gimto krašto pynę - su žaidimais, edukacine ir sportine veikla, dainomis bei šokiais. Šventės organizatoriai - Pastrėvio seniūnija, bendruomenė ir kultūrinės bei sporto veiklos organizatorė.