Elektrėnų savivaldybėje

2021 m. spalio 7 d.

Rugsėjo 18-19 dienomis Palangoje finišavo Lietuvos sporto draugijos "Žalgiris“ žaidynių finalinės krepšinio, tinklinio ir futbolo varžybos, kuriose rungtyniavo daugiau kaip 400 sportininkų. Dvi dienas rungtyniavo geriausios draugijos žaidimų komandos. Stipriausioms komandoms įteiktos taurės, o žaidėjams - aukso, sidabro ir bronzos medaliai.

2021 m. spalio 7 d.

Penktadienio popietę Vievio miesto aikštėje nusidriekė susirinkusių ir sugūžėjusių amatininkų, gardėsių gamintojų eilės. Jų prekystaliai lūžo nuo įvairiom spalvom išmargintų ir iš tolo kvepiančių gardumynų. Rankomis gamintų, siuvinėtų ar išdrožtų dirbinių. Prasidėjo kasmetinė rudens mugė. Nors buvo lietinga ir žvarbu, mums netrūko geros nuotaikos ir linksmų veidų.

2021 m. spalio 7 d.

Rugsėjo 25 dieną Elektrėnų laisvalaikio centro salėje varžėsi stipriausi Lietuvos smiginio meistrai, čia vyko tradicinės Lietuvos reitingo smiginio varžybos "Elektrėnų taurė 2021“.

2021 m. rugsėjo 29 d.

Dvi praėjusio savaitgalio dienas Palangoje Vievio kultūros centro linijinių šokių kolektyvas "VievioLin“ su gausia palaikymo komanda dalyvavo kasmetinėje Linijinių šokių federacijos surengtoje tarptautinėje šventėje "Palanga 2021“, kuri sutapo su Sporto festivaliu "Be Active“.

2021 m. rugsėjo 29 d.

Saulėtą pavakarę, rudens spalvomis papuoštoje aplinkoje, rinkosi poezijos ir muzikos mylėtojai į literatūrinę popietę "Skambantis poezijos ruduo“.

2021 m. rugsėjo 29 d.

Beižionių bendruomenės narių iniciatyva 2017 metais buvo įrengta Beižionių mokomoji motociklų vairavimo trasa. Trasa buvo skirta vaikų ir paauglių motociklų vairavimo bekele įgūdžiams ugdyti. Kiekvienais metais veikla buvo plečiama - daugiau dirbama su vaikais, pradėtos ne tik enduro, bet ir motokroso pagrindų treniruotės.

2021 m. rugsėjo 29 d.

Marija STANČIKIENĖ ir Antanina BEIZARIENĖ, Pastrėvio seniūnijos gyventojos, kurias sieja gražiausia vasaros šventė - Žolinė. Šią dieną abi moterys švenčia savo gimtadienį. Šiais metais joms ypatinga diena. Marija šventė 90-ąjį gimtadienį, Antanina - 85-ąjį. Skirtingi likimai, skirtingai susiklostęs gyvenimas.

2021 m. rugsėjo 23 d.

Rugsėjo 15 d. Beižionyse buvo švenčiami parapijos tituliniai Šventojo Kryžiaus Išaukštinimo atlaidai ir seniūnijos Rudens šventė. Šv. Mišias aukojo Lietuvos kariuomenės Ordinariato kurijos kancleris kun. Mindaugas Sabonis. Po Mišių aikštėje vyko agapė, kurios metu buvo teikiamos padėkos ūkininkams, tvarkingai puoselėjamų sodybų savininkams, renginių rėmėjams. Seniūnijos šventę vainikavo visų mylimo atlikėjo Vytauto Šiškausko koncertas.

2021 m. rugsėjo 23 d.
Rugsėjo 11 d. Širvintose praūžė 2008-2009 m. ir 2010-2011 m. gimimo vaikų finalinis etapas, po kurio vyko ir apdovanojimai. Elektrėnų sav. futbolo akademijos komandoms sekėsi neblogai.
2021 m. rugsėjo 23 d.
Viešoji biblioteka - tai atviras idėjų stalas, prie kurio kviečiami visi. Taip kalbėjo A. Gercenas prieš daugybę metų, bet šie žodžiai aktualūs ir dabar, nes biblioteka atvira daugeliui įvairių idėjų.
2021 m. rugsėjo 23 d.

Nors rugpjūčio 29 d. iš ryto ir gąsdino lietus, tačiau paskutinio vasaros semadienio vakarą Kazokiškių seniūnijos gyventojai, bendruomenės nariai, bičiuliai ir svečiai gausiai rinkosi į šventę "Lik sveika, vasara”. Susirinkusius į renginį pirmoji pasveikino renginių organizatorė Vaida, kuri džiaugėsi tokia didele žiūrovų gausa, linkėjo gerų emocijų, šypsenų ir kad vasara būtų išlydėta triukšmingai ir džiaugsmingai.

...
2021 m. rugsėjo 23 d.

Kietaviškių progimnazijos bendruomenė, pasitikdama 2021-2022 mokslo metus, šventę, kaip ir kasmet, pradėjo šv. Mišiomis Kietaviškių bažnyčioje.

2021 m. rugsėjo 10 d.

Paskutinę kalendorinės vasaros dieną, lietingą, bet nešaltą, gražiai papuoštoje Jagėlonių salėje susirinko nemažas būrys jagėloniškių. Juozo Erlicko eilėmis Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos filialo Jagėlonių bibliotekos bibliotekininkė Rita Vaišnorienė pradėjo popietę "Palydim vasarą“.

2021 m. rugsėjo 10 d.

Motobolas atsirado XX a. pradžioje Prancūzijoje, vienoje cirko arenų. 1923 m. įvyko pirmosios varžybos, o 1933 m. - oficialus čempionatas Prancūzijoje, kur pirmųjų tarptautinių varžybų metu susigrūmė anglų ir prancūzų rinktinės. Nuo XX a. vidurio motobolas išpopuliarėjo Europoje, nuo 1958 m. kasmet rengiami Europos čempionatai. Šios motosporto šakos varžybose, kur persipina motociklų vairavimo ir futbolo elementai, varžosi 2 komandos po 5 žaidėjus.

...
2021 m. rugsėjo 10 d.

Legenda apie Beižionis byloja, kad pavadinimas kilęs nuo karo su prancūzais laikotarpio. Napoleono armijai praeinant šia vietovę vietiniai lenkai jų labai nemėgo, tad vis vienas kitam sakydavo: "bėj Žaną“, liet. "mušk Žaną“. Taip liko pavadinimas "Beižionys“.