Elektrėnų savivaldybėje

2021 m. lapkričio 7 d.

Vievio kultūros centras tęsia projekto "Teatro Virusas Vievyje“ veiklas. Įvyko dar vienas susitikimas su Vievio bendruomene, kuri domisi teatro menu. Susitikimas Vievio gimnazijos aktų salėje praskaidrino vėsų vakarą ir leido pasinerti į vaizduotę.

2021 m. lapkričio 7 d.

Elektrėnų trečiojo amžiaus universitetas (TAU), mokslo metus pradėjęs spalio 6 dieną, jau aktyviai veikia. Spalio 14 dieną aplankėme Vilniaus Rasų kapines, pabuvojome Šv. Onos bažnyčioje, antradienį klausėme paskaitos apie imunologiją, autoimuninius susirgimus.

2021 m. lapkričio 7 d.

Elektrėnų sveikatos draugija "Mes esame“ (vad. Onutė Kulbokienė) spalio 19 d. išklausė mokymus, į kuriuos pakvietė ir juos pravedė Elektrėnų visuomenės sveikatos biuro specialistės.

2021 m. lapkričio 7 d.

Nuostabiai praėjusi vasara paliko jaunimui daug įspūdžių, naujų patirčių ir smagių kelionių prisiminimus. Elektrėnų jaunimo centro jaunuoliai šią vasarą turėjo progą dalyvauti net 6 skirtingose Erasmus+ jaunimo mainų programose, 3 Europos sąjungos šalyse: Lietuvoje, Lenkijoje ir Ispanijoje.

2021 m. lapkričio 7 d.

Šiltas ir švelnus ruduo, išmarginęs visus medžių lapus, spalio 13 d. lopšelio-darželio "Pasaka“ vaikus sukvietė į šventę "Moliūgo gimtadienis“, kuri vyko lauke. Renginį vedė Rudenėlis (ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rita Pajaujienė) ir Moliūgas (ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vida Birutė Karpičienė).

2021 m. lapkričio 7 d.

Spalio 11-15 d. "Ąžuolyno“ progimnazijoje vyko "Gerų emocijų savaitė“.

Vaikai ir mokytojai buvo skatinami pradėti dieną nuo šypsenos, komplimento sau, stebėti savo jausmus ir mintis. Svarbiausias savaitės šūkis - filosofo B. Spinozos žodžiai: "Jeigu nori, kad gyvenimas tau šypsotųsi, iš pradžių padovanok jam savo gerą nuotaiką.“

2021 m. lapkričio 7 d.

Rugsėjo-spalio mėnesiais Elektrėnų savivaldybėje buvo tęsiama graži tradicija - įvairių Rudens švenčių metu seniūnijose buvo pagerbti išpuoselėtų sodybų šeimininkai. Siūlome susipažinti su gražiausių sodybų nominantais. Šįkart - Kazokiškėse.

2021 m. spalio 24 d.

Sakoma, spalis ne tik moka rengti išleistuves. Jis ir dovanoja: lapams - raudonai auksinį rūbą, medžiams - sidabrinę pilnatį, įsimylėjėliams - didžiulius jurginų žiedus, mokytojams - jautrią ir spalvingą Mokytojo dieną. Spalio 5 dieną Kietaviškių progimnazijoje, kaip ir visoje Lietuvoje, buvo minima Tarptautinė mokytojo diena.

2021 m. spalio 24 d.

Spalio 8 dieną Pastrėvio mokykloje vyko edukacinis užsiėmimas "Rudens puokštė“, kurį vedė kaišiadorietė tautodailininkė, tradicinių amatų meistrė, edukatorė, edukacinių užsiėmimų "Šiaudinukas“ rengėja, Žiežmarių kultūros centro floristikos būrelio vadovė, fotografė Jorė Jurgita Treinytė.

2021 m. spalio 24 d.

RUDENĖLIS ATKELIAVO AUKSASPALVIU TAKUČIU,

O MEDELIAMS SVYRA ŠAKOS NUO SALDŽIAUSIŲ OBUOLIŲ

2021 m. spalio 24 d.

Neries vaga visai šalia sostinės kažkada dalijo Vilniaus apylinkes tarp Lietuvos ir Lenkijos. Per upę paslapčia plukdyta kontrabanda, cukrus… Kasdienė įtampa pasieniečių gyvenime, naktiniai demarkacinės linijos perkėlimai ir aidintys šūviai… Tokią daugeliui negirdėtą tarpukario Vilniaus apylinkių istoriją kvietė pažinti spalio 9 d. organizuoto pėsčiųjų žygio "Tarpukario istorijos iššūkiai Lietuvos ir Lenkijos pasienyje“ organizatoriai. Žygis buvo skirtas pagerbti prie

...
2021 m. spalio 15 d.

Rugsėjo mėnesį Semeliškių Šv. Lauryno bažnyčioje buvo eksponuojama Semeliškių 2018-2021 metų tapybos plenerų dailininkų darbų paroda, skirta Šv. Lauryno parapijos 520 metų jubiliejui. Parodai buvo atrinkta 18 paveikslų, kuriuose pavaizduota Semeliškių Šv. Lauryno bažnyčia ir šventieji.

2021 m. spalio 15 d.

Nepastebėtai, o gal ir per greitai mus užklupo šių metų ruduo ir ėmė spalvinti ir vėjyje nešioti medžių lapus. Lygiai taip greitai ir jaukiai praūžė Rudens šventė Kazokiškėse. Saulėtą ir gražią spalio 2 d. popietę Kazokiškių gyventojai, svečiai, bendruomenės nariai ir bičiuliai susirinko į kultūros namų kiemelį padainuoti, pašokti, pabendrauti ir pasidžiaugti gausiu derliumi bei pasibaigusiais lauko darbais. Nešini užkandžiais ir keptais pyragais, namuose augintais vaisiais ir daržovėmis, gėlių

...
2021 m. spalio 15 d.

Rugsėjo 18 d. baigėsi mūsų akademijos organizuotas Vilniaus apskrities vaikų futbolo lygos Elektrėnų sav. taurės čempionatas.
2021 m. spalio 7 d.

Rugsėjo 23 dieną Semeliškių bibliotekoje buvo pristatyta pirmoji semeliškietės Gražinos Voverienės kryželiu siuvinėtų darbų parodą.