Elektrėnų savivaldybėje

2021 m. gruodžio 5 d.

Lapkričio 14 d. Prancūzijoje, Pontault Combault mieste, vyko tarptautinės Pasaulio reitingo varžybos "Saphir cup“, kuriose aukštus pasiekimus demonstravo Elektrėnų "Reveranso“ šokėjai.

2021 m. gruodžio 5 d.

Praėjusį savaitgalį prasidėjo pirmasis istorijoje Lietuvos moterų ledo ritulio čempionatas, kurio debiutiniame sezone varžosi keturios komandos.

2021 m. gruodžio 5 d.

Lapkritis... Niūrios, vis trumpėjančios dienos... Kalėdinio spindesio, švieselių ir malonių kvapų dar reikia palūkėti... Kad apniukusios dienos būtų šviesesnės, Kietaviškių progimnazijos bibliotekininkė Daiva Ivanavičienė pakvietė 5-8 klasių mokinius dalyvauti Šiaurės šalių literatūros savaitėje, lapkričio 15-19 dienomis.

2021 m. gruodžio 5 d.

Norime pasidžiaugti, kad Kazokiškių bendruomenė, bendarbiaudama su Kazokiškių seniūnija, pagal 2021 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisykles, patvirtintas žemės ūkio ministro 2020 m. gruodžio 17 d. įsakymu Nr. 3D-862 ,,Dėl 2021 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisyklių patvirtinimo“, 2021 m. gegužės mėnesį, gavo NMA prie ŽŪM paramą lauko pavėsinei įsirengti. Labai džiugu, kad lauko pavėsinė jau pastatyta.

...
2021 m. gruodžio 5 d.

2021-ieji buriavimui nepašykštėjo įsimintinų įvykių, pasiekta reikšmingų pergalių, meistriškumu bei gerais darbais sužibo ne viena asmenybė, tame skaičiuje ir Elektrėnų buriuotojų klubo "Poseidonas“ nariai.

2021 m. gruodžio 5 d.

Po ilgų praėjusių mokslo metų nuotolinio darbo mėnesių, nuotolinių koncertų ir konkursų, pagaliau atėjo tas metas, kai mūsų jaunieji fortepijono muzikos atlikėjai gali mėgautis tikruoju bendravimu su klausytojais.

2021 m. gruodžio 5 d.

Socializacija yra procesas, kuris vyksta visą gyvenimą, o pati aktyviausia ji yra vaikystėje. Būtent šiuo laikotarpiu vaikas perima pagrindinius socialinius įgūdžius. O suaugusiesiems yra patikėtas sudėtingas socialinis uždavinys - padėti vaikams tapti tinkamais visuomenės nariais.

2021 m. gruodžio 5 d.

Šiaurės šalių literatūros savaitė tęsia tradiciją ir suteikia galimybę prisidėti prie garsinio skaitymo puoselėjimo. Dalyvauti gali visi - vaikai, jaunimas, suaugusieji. Kiekvienais metais Šiaurės šalių literatūros savaitė vis kitokia. Šiemet - svajonių ir ilgesio tema. Skaitymams parinktos knygos iš Alandų salų, taip siekiant prisidėti prie regiono autonomijos šimtmečio paminėjimo.

2021 m. lapkričio 20 d.

Lietuvos kultūros tarybos ir Elektrėnų savivaldybės finansuojamas projektas "Statome "Traviatą“ - profesionalaus meno ir mėgėjų meno bendradarbiavimo pavyzdys. Vievio kultūros centro inicijuotas projektas, įveikęs daugiau kaip metus trukusių COVID-19 ribojimų sukeltas kliūtis, jau finišo tiesiojoje.

2021 m. lapkričio 20 d.
Į konkurso "Vilties paukštė 2021“ finalinį koncertą, kuris vyko Anykščių kultūros centre, atvyko patys stipriausi kolektyvai iš visos Lietuvos: Ukmergės neįgaliųjų draugijos (ND) moterų kvartetas "Kartos“ (vad. Zita Kviklienė), Panevėžio miesto ND mišrus vokalinis ansamblis "Jovaras“ (vad. Rimantas Švaplys), Zarasų ND liaudiška kapela "Ežerija“ (vad. Sigita Gudonienė), Alytaus miesto ND meno kolektyvas "Dzūkijos atgaiva“ (vad. Kęstutis Baranauskas), Elektrėnų ND meno kol...
2021 m. lapkričio 20 d.

2021 m. spalio 23-24 d. "Corner Hotel“ Vilniuje vyko tradicinis turnyras "FEDERACIJOS TAURĖ 2021“. Savaitgalio metu buvo rungiamasi 3 rungtyse (individuali, porinė, komandinė) ir komandų pasiekimai sumuojami į bendrakomandinę įskaitą.

2021 m. lapkričio 20 d.

Semeliškių paskyroje "Facebook“ gyventojai sulaukė Semeliškių sen. seniūnės Loretos Karalevičienės ir Semeliškių bendruomenės pirmininkės Ritos Buividavičienės kvietimo spalio 20-22 dienomis pagaminti, nufotografuoti ir atnešti į miestelio aikštę savo moliūgą-žibintą ir taip sukurti šviečiančių moliūgų ekspoziciją.

2021 m. lapkričio 20 d.

Elektrėnų profesinio mokymo centro sukurti moliūgų šviesos labirintai sužibo ir Elektrėnuose. Šį kartą - beržynėlyje prie Kultūros centro.

2021 m. lapkričio 20 d.

Spalio 25 d. Kazokiškių gyventojai buvo kviečiami gaminti ir atnešti iš moliūgų sukurtą šviečiantį žibintą į Kazokiškių bibliotekos terasą.

2021 m. lapkričio 20 d.

Spalio 27-osios diena sukvietė Kietaviškių progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikus į Rudenėlio šventę "Po rudens skara“. Mokytojos Ona Bartusevičienė ir Edita Rulevičienė su vaikučiais deklamavo eilėraščius apie vaisius ir daržoves, supažindino vaikus su vaisiuose ir daržovėse esančiais vitaminais ir mineralais, aptarė, kuo jie yra naudingi žmogaus organizmui.