Elektrėnų savivaldybėje

2021 m. vasario 17 d.

Elektrėnų "Versmės“ gimnazijos abiturientės Girmantė Jusevičiūtė ir Ernesta Zaksaitė iliustravo B. Krivicko eilėraštį ,,Laukinių rožių šlamesys". Ačiū už tokius gražius darbus.

2021 m. vasario 6 d.

Naujųjų metų išvakarėse Vievio meno mokyklos bendruomenė įteikė nuostabią dovaną - nuotolinį koncertą "Kalėdinė mozaika“, kurį sudėliojo į beveik dviejų valandų filmą. Koncertą vedė Vievio meno mokyklos mokytojai Vita Paulauskienė ir Veslav Sobieski.

2021 m. vasario 6 d.

Socializacija - aktyvus procesas, vykstantis visuomenėje pačiam vaikui dalyvaujant, bendraujant su kitais. Pats aktyviausias socializacijos procesas vyksta vaikystėje. Būtent šiuo laikotarpiu vaikas perima pagrindinius socialinius įgūdžius.

2021 m. vasario 6 d.

2020 m. gruodžio 31 d. Čekijos sostinėje Prahoje įvyko tarptautinis menų konkursas "Grand online Eurofest 2020“. Konkurso geografija labai plati - dalyviai iš įvairių Europos šalių. Dalyvavo daug atlikėjų ir iš Lietuvos.

2021 m. vasario 6 d.

Elektrėnų švietimo paslaugų centro metodininkė Ala Pupininkienė ir Elektrėnų meno mokyklos dailės mokytoja Gitana Mataitienė gruodžio mėnesį organizavo kūrybinio atviruko konkursą "Kalėdinis paštas“, kuriame dalyvavo Elektrėnų savivaldybės ikimokyklinio ir vyresnių klasių mokiniai. Organizatorės sulaukė net 361 piešinio iš visos savivaldybės, iš kurių tik 15 autorių įvairiose amžiaus grupėse tapo laureatais. Sveikiname konkurso laureatus ir jų mokytojus!

...
2021 m. vasario 6 d.
Paskutinės savaitės iki didžiųjų žiemos švenčių į mūsų namus atneša malonaus laukimo, susikaupimo, apmąstymų. Namai ima kvepėti cinamonu, gvazdikėliais, imbieru ir medumi. Pasiruošimas šv. Kalėdoms suartina ir džiugina, tačiau šiemet artėjančios šventės daugeliui mūsų buvo kitokios, neįprastos.
2021 m. vasario 6 d.

Kietaviškių progimnazija įgyvendino projektą "Pasidaryk ir žaisk“.

Stalo žaidimai žaidžiami nuo senų laikų. Juos žaidžiant ne tik bendraujama ar praleidžiamas laisvalaikis, bet ir lavinamas strateginis mąstymas, budrumas, įgyjama išminties, gerinami socialiniai įgūdžiai, patiriamos teigiamos emocijos. Stalo žaidimai yra puiki smegenų mankšta, nes reikia numatyti ne tik savo, bet ir varžovo kelis ėjimus į priekį.

2020 m. birželio 11 d.

Gegužės 25 d. Elektrėnų policijos komisariate buvo gautas pranešimas, kad Semeliškių sen., iš savo namų išėjo ir negrįžo 82 metų senolė.

2020 m. gegužės 6 d.
2020 m. balandžio 23 d.

Balandžio 14-19 dienomis Elektrėnų policijos komisariate gauti 7 pranešimai dėl vagysčių Pastrėvio, Gilučių, Kietaviškių ir Semeliškių seniūnijose.

2020 m. balandžio 2 d.
2020 m. balandžio 2 d.

Kaip jau buvo anksčiau skelbta, Elektrėnų policijos komisariatas taip pat pradėjo naudoti mobilųjį greičio matavimo įrenginį, veikiantį lazerio principu, arba dar kitaip vadinamą “trikojį”.

2020 m. balandžio 2 d.

Šiuo sunkiu mums laikotarpiu turime būti ypač atsargūs, nes gali padaugėti sukčiavimo elektroninėje erdvėje atvejų. Todėl negalime prarasti budrumo!

Patariame, kaip netapti tokių nusikaltimų aukomis.

2020 m. balandžio 2 d.

Kovo 22 d. ir 26 d. Elektrėnų policijos komisariatas gavo 2 pranešimus dėl vagysčių iš sodybų Beižionių sen., Balandiškių k.

Prašome gyventojų nebūti abejingais ir suteikti bet kokią turimą informaciją apie šias vagystes, apie dėmesį atkreipusius įtartinus asmenis ir transporto priemones. Informaciją prašome teikti Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK Veiklos skyriaus vyriausiajam tyrėjui Alvydui Ramanauskui tel. 8 676 07813 arba el. p. alvydas.ramanauskas@policija.lt

...
2020 m. kovo 20 d.

Vilniaus apskrities policija įspėja!!!

Apie Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatytus apribojimus karantino metu:

Visose atvirose ir uždarose erdvėse DRAUDŽIAMA organizuoti nepilnamečiams susibūrimus ir siūlome karantino metu laiką leisti namuose.

SAUGOK SAVE IR KITUS!!!