Elektrėnų savivaldybėje

2022 m. rugsėjo 13 d.

Lietuva yra nepaprasto grožio: žalios spalvos atspalvių gausybė, tyriausio vandens gaiva ir užburiantys kraštovaizdžiai. Kiekvienas regionas savitas. Vienur vandenų akys, kitur kalnai kalneliai ar miškai, atsirėmę į debesis. Viena iš Lietuvos nuostabių vietų - Beižionys. Tai apie 2 tūkstančius metų skaičiuojantys 2 piliakalniai ir beveik 1 tūkst. metų siekiantys pilkapiai, kurie yra senovės lietuvių genties palikimas, daugybė įspūdingų akmenų, ežerėliai, miškai ir pelkės, viliojantys grybais ir

...
2022 m. rugsėjo 13 d.

Keliolika metų trunkantis bendradarbiavimas sieja Vievio kultūros centro ir Pernu (Estija) Raekula Senosios mokyklos bendruomenės centrą. Šis bendradarbiavimas stiprinamas ir per kūrybinius mainus, įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą "Kultūrų tiltas: Vievis-Pernu“.

2022 m. rugsėjo 13 d.

2022-ųjų rugpjūčio 13-14 dienomis vyko dešimtoji regata "Elektrėnų vėjas“, skirta buriavimo pradininkui Elektrėnų mariose Leonui Valinevičiui atminti. Varžybų atidarymas prasidėjo prisiminimais apie šį kūrybingą ir darbštų žmogų, jo nuveiktus darbus. Leono Valinevičiaus atminimas pagerbtas tylos minute.

2022 m. rugsėjo 13 d.

Motoklubo "Vorai MC“, įsteigto 1998 metais, pagrindinis tikslas - vienyti Lietuvos ir emigravusius iš Lietuvos motosporto mėgėjus ir entuziastus, organizuoti mokymus, treniruotes, varžybas, motosporto stovyklas vaikams ir suaugusiesiems. Pagrindinis organizacijos prioritetas - vaikų bei jaunuolių mokymas ir ugdymas.

2022 m. rugpjūčio 29 d.

Keturioliktojo Chorų festivalio-konkurso "Mūsų dainose“ pagrindiniai renginiai, vykę du paskutiniuosius gegužės savaitgalius, sukvietė daugiau nei keturias dešimtis chorų iš įvairių Lietuvos regionų bei Lenkijos ir Estijos. Trys chorų konkursai, koncertai seniūnijose, baigiamieji jungtinių chorų koncertai - tokią plačią programą projekto dalyviams, vieviečiams bei miesto svečiams pateikė projekto, finansuojamo Lietuvos kultūros tarybos ir Elektrėnų savivaldybės, įgyvendintojas Vievio kultūros

...
2022 m. rugpjūčio 25 d.

Elektrėnai ir sportas yra neatsiejami vienas nuo kito, ir tai nėra tiesiog žodžiai. Sporto šakų įvairovė leidžia kiekvienam sportuoti pageidaujamoje sporto šakoje. Vandenslidžių sportas Elektrėnuose žinomas jau nuo 1968 m., kai čia buvo įkurta Lietuvos vandens slidinėjimo federacija (nuo 1996 m. - Lietuvos vandens slidininkų sąjunga). Tais pačiais metais Anykštos ežere prie Elektrėnų surengtas pirmasis Lietuvos čempionatas, kuriame pirmąsias vietas užėmė sportininkai iš Kauno ir Vilniaus. Elektr

...
2022 m. rugpjūčio 25 d.
Jungtinėje Karalystėje net tris savaites vyko pasaulio čempionatai. Kartu su kitais jaunaisiais Lietuvos buriuotojais Elektrėnų sportininkas Nojus Volungevičius varžėsi dviejose jachtų klasėse. Rs feva pasaulio čempionate sportininkas po itin sunkių lenktynių iškovojo 23 vietą, iš viso startuojant 185 dalyviams.
2022 m. rugpjūčio 25 d.

Šiemet jubiliejų švenčiantis Vievis nestokoja renginių. Vienas jų - įgyvendinamas projektas Tapybos pleneras "Vieviui 500“, finansuojamas Žemės ūkio ministerijos.

2022 m. rugpjūčio 25 d.
Beižioniškiai tik per Žolinę turėjo galimybę pasveikinti kleboną Gediminą Mieldažį su gimtadieniu. Po šv. Mišių, nešini žolynų puokštėmis, susirinkome aikštėje prie bažnyčios švęsti.
2022 m. rugpjūčio 18 d.

"Visada žemėje per mažai gerų žodžių - meilės, tiesos ir dėkingumo žodžių. Mes dažnai taip ir išsiskiriame, nepasakę jų vienas kitam, nusinešame, užgniaužę juos savo širdyse.“

Justinas Marcinkevičius

2022 m. rugpjūčio 18 d.

Dažnai girdime frazę "jaunimas - mūsų ateitis“. Elektrėnų jaunuoliai puikiai patvirtina šį posakį, rodydami pavyzdį savo darbais ir nuolatiniu triūsu, kurdami pridėtinę vertę ne tik savo savivaldybei, bet ir visiems, apsilankantiems mieste.

2022 m. rugpjūčio 18 d.
Savaitgalį Trakuose vyko atviras Lietuvos jaunių ir suaugusiųjų akademinio irklavimo čempionatas, kuriame Elektrėnų savivaldybę garsino ir mūsų savivaldybės gyventojas Juozas Gudeliūnas iš Beižionių.
2022 m. rugpjūčio 18 d.

Kai Ukrainoje prasidėjo brolžudiškas karas, kai buvo pradėti griauti ukrainiečių miestai ir gyvenvietės, kai ėmė lietis vaikų ir suaugusiųjų kraujas, kiekvienas doras lietuvis ištiesė pagalbos ranką Ukrainos žmonėms - apgyvendino karo pabėgėlius savo namuose, aukojo pinigus, siuntė maisto produktus, drabužius, patalynę, higienos reikmenis. Be materialinės pagalbos, ukrainiečių tautai reikia ir moralinio palaikymo. Matyt, todėl tiek daug autorių atsiliepė į kvietimą rašyti eiles apie mums brolišk

...
2022 m. rugpjūčio 11 d.

Kiekvienas asmuo turi teisę pasirinkti sau priimtiną laisvalaikio praleidimo būdą. Naudodamasis šia teise asmuo išreiškia savo valią, atskleidžia savo požiūrį į vertybių sistemą ir parodo bendrą vidinę kultūrą. Viena iš pagrindinių laisvalaikio formų yra viešasis pramoginis renginys. Puikus viešas pramoginis renginys sukelia džiaugsmą, nuteikia optimistiškai, kelia pasitenkinimą.

2022 m. liepos 25 d.

Liepos 6-osios vakarą semeliškiečiai ir svečiai būrėsi miestelio aikštėje prie gimnazijos. Visus susirinkusiuosius pasveikino Semeliškių seniūnė Loreta Karalevičienė ir nuoširdžiai dėkodama įsteigtus prizus įteikė kultūrinių renginių organizatorės Silvijos Bielskienės birželio mėnesį feisbuke organizuoto fotografijų konkurso "Gražiausios birželio akimirkos“, kuris sulaukė net 93 nuotraukų, o jas peržiūrėjo virš 1,1 tūkst. skaitytojų, nugalėtojoms: I vietą

...