Elektrėnų savivaldybėje

2022 m. sausio 31 d.

Elektrėnų sveikuolių klubas visus prijaučiančius sveikuolių dvasiai sausio 18-osios vidurnaktį kvietė į Elektrėnų paplūdimį prie tilto. Būtent tą naktį vanduo įgavo stebuklingų galių, tad organizatoriai kvietė išsimaudyti stebuklingame marių vandenyje.

2022 m. sausio 31 d.

Sveikiname Laimutę Tidikienę, Pastrėvio etnografinio ansamblio "Vuolasta įkūrėją, vadovę, kraštotyrininkę, lietuvybės skleidėją, garbingo 85-erių metų jubiliejaus proga.

...
2022 m. sausio 31 d.

Nuo amžių glūdumos Baltijos bangos į Lietuvos pakrantę išmesdavo gintarą. Gintaro karoliai tapo tautinio kostiumo dalimi. Požiūris į gintarą kaip į tautos simbolį išryškėjo XIX a. pabaigoje-XX a. pradžioje. Visa tai aprašę rašytojai ir poetai.

2022 m. sausio 25 d.
2022 m. sausio 20 d.

Dešimtą kartą specializuotas žurnalas buriuotojams "Vėjo 3!” organizuoja Metų buriuotojų apdovanojimus. Apdovanojimų renginys sausio 8 d. vėl vyko Vilniaus "Paviljone”.

2022 m. sausio 20 d.

Vievio miesto filialo vyr. bibliotekininkė Rasa Rapkevičienė džiaugiasi, kad Broniaus Stosiūno 135-ųjų gimimo metinių išvakarėse biblioteka gavo puikią dovaną - dvi knygeles, pasirašytas Br. Semeliškiečio ir B. S. slapyvardžiais. Tai - kūrinys scenai "Naujas kelias. Trimis veikmėmis scenos vaizdelis“, išleistas 1910 m. Seinuose Jono Rinkevičiaus ir Nečajevo A. P. "Jūrose“. Iš Nečajevo vertė B. S., išleistas 1913 m. "Žmonių knygyno“ Seinų spaustuvėje. Šie leidiniai pap

...
2022 m. sausio 20 d.
Sausio 13-ąją nuo sovietų okupantų kariškių kulkų krito 15 gynėjų, 52 suvarpyti kulkų, 702 žmonės sužeisti, daugiau kaip 1 500 suluošintų. Po tragiškosios nakties daugelis jų net nebesuspėjo kreiptis į gydytojus.
2022 m. sausio 20 d.

Sausio 13-osios įvykiams atminti seniūnijose renginiai prasidėjo jau sausio 10-ąją. Elektrėnų sav. viešojoje bibliotekoje eksponuojama leidinių, kuriuose užfiksuoti Sausio 13-osios įvykiai, paroda; Semeliškių bibliotekoje sausio 10-23 d. eksponuojama fotografijų paroda "Sausio 13-oji mūsų atmintyje“; Gilučių seniūnijoje sausio 12-osios vakarą prie simbolinio atminimo laužo susiburti ir padainuoti patriotines dainas kvietė Gilučių moterų etnografinis ansamblis "Obelėlė“

...
2022 m. sausio 20 d.

Akivaizdus 2020-2021 m. pandemijos dėl COVID-19 suvaržymų ir karantino poveikis fizinei sveikatai, bet ne mažiau reikšminga neigiama įtaka ir psichikos sveikatai. Vaikai tapo gana pažeidžiama grupe, nes pandemijos metu įvestas karantinas padidino socialinį atsiribojimą, judėjimo apribojimus ir tai lėmė jų vienatvės jausmo atsiradimą dėl nepatenkintų socialinių, bendravimo poreikių.

2022 m. sausio 13 d.
Baigėsi 2021 m. gruodžio 13 d. Semeliškių feisbuko paskyroje paskelbtas fotografijų konkursas "Semeliškių miestelio Kalėdų eglutė“.
2022 m. sausio 13 d.

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti kviečia Lietuvos švietimo įstaigas, valstybės institucijas, organizacijas bei visus geros valios žmones paminėti prieš trisdešimt vienerius metus pasiektą pilietinę pergalę prieš agresorių ir prisijungti prie pilietinės iniciatyvos "Atmintis gyva, nes liudija“.

Kviečiame visoje Lietuvoje visus kartu 2022 metų sausio 13 dieną 8.00 valandą dešimčiai minučių languose uždegti vienybės, a...
2022 m. sausio 13 d.

Ledinių maudynių entuziastai sausio 1-ąją šventė ne tik Naujuosius metus, bet ir Pasaulinę "ruonių“ dieną. Kiekvienų metų pirmąją dieną visi pasaulio "ruoniai“ rengė simbolinį susitikimą vandenyje. Kiekvienas atskirai, kartu su savo šeima ar bendruomene tam tikrą valandą panyra į savo eketę: upėje, ežere ar jūroje, liudydamas beribes žmogaus dvasines ir fizines galias.

Kasmet vis daugiau Lietuvos miestų įsilieja į žiemos maudynių maratoną, pradedant sezono atidarymu gr

...
2022 m. sausio 13 d.

Šį rudenį Kietaviškių progimnazijoje buvo baigtas vykdyti projektas "Kiemo ir vidaus žaidimų erdvė“, kurio įgyvendinimui iš Elektrėnų savivaldybės biudžeto buvo skirta 600 eurų.

2022 m. sausio 13 d.

Gruodžio mėnuo dažnai yra skubos ir pirkinių mėnuo. Tačiau retai kada atsimename, jog tai ir advento, susikaupimo metas, laikas, kai turime atsigręžti į save, surimtėti, užjausti ir prisiminti. Kietaviškių kultūros namai kartu su seniūnija kasmet organizuoja advento renginius. Ne išimtis ir šie metai. Gruodžio mėnesį advento renginių turėjome ne vieną.

2022 m. sausio 10 d.

Nėra kelio į laimę, nes laimė yra kelias gyvenime. Taip jau būna, jei yra laimė, šalia turi suktis ir neganda. Bet sergančiam kartais iki laimės reikia labai nedaug - gero paguodžiančio žodžio ar geros emocijos. O viską kartu draugijos "Mes esame“ nariai gavo gruodžio 4 d., kai išvykome su ekskursija į Vilnių.