Kriminalinė kronika vasario 4-10 d.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefonu (8 5) 271 6050 galite teikti informaciją apie pastebėtas nusikalstamas veikas ir kitus teisės pažeidimus bei policijos pareigūnų neteisėtus veiksmus.

Vasario 4 d. gautas pareiškimas, kad Kietaviškių sen. iš namo pavogta magnetola ir keptuvė „HOT PEN“, iš lauko virtuvės pavogtas nerūdijančio metalo greitpuodis ir šaldytuvo variklis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Vasario 5 d. gautas pranešimas, kad Elektrėnuose bute rastas moters lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Vasario 5 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose, Saulės g., du nepažįstami asmenys sumušė vyrą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Vasario 5 d. gautas pareiškimas, kad Vievyje iš bendrovės vaistinės pavogti maisto papildai ir kosmetikos prekės. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Vasario 6 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose, Draugystės g., vyriškis paskambino pranešėjai į laidinį namų telefoną, prisistatęs gydytoju, pranešė apie į nelaimę patekusį jos giminaitį bei pareikalavo 8000 svarų. Moteris patikėjo apgaule ir sutiko sumokėti. Pas pranešėją į namus atėjo nepažįstamas jaunuolis, kuriam jį perdavė auksinius dirbinius ir 100 eurų. Padaryta 4000 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Vasario 6 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose, Rungos g., vyriškis paskambino pranešėjai į laidinį namų telefoną, prisistatęs gydytoju, pranešė apie į nelaimę patekusią giminaitę bei pareikalavo 7000 eurų. Ji patikėjo apgaule ir sutiko sumokėti. Pas pranešėją į namus atėjo nepažįstamas jaunuolis, kuriam ji perdavė 100 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Vasario 7 d. pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 253 str. 1 d. dėl į Elektrėnų PK atnešto ginklo „RECK PERFECT FB 18000“, kuris buvo rastas namo laiptinėje Elektrėnuose.
Vasario 8 d. gautas pareiškimas, kad Vievio sen. sūnus, gim. 1961 m., kuriam nustatytas 2,67 prom. girtumas, smurtavo prieš motiną. Smurtautojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Vasario 8 d. gautas pranešimas, kad Kazokiškių sen. moteris (gim. 1965 m.) smurtavo prieš savo sugyventinio motiną. Smurtautoja sulaikyta ir uždaryta į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Vasario 9 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose paskambinę telefoniniai sukčiai apgaulės būdu išviliojo 200 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Vasario 10 d. gautas pranešimas, kad 1965 m. gimęs vilnietis kelio A1 (Vilnius–Kaunas–Klaipėda) 42 km, siekdamas išvengti atsakomybės už administracinį teisės pažeidimą, numatytą LR ATPK 124 str. 4 d. (Transporto priemonių vairavimo tvarkos pažeidimas), Vilniaus apskrities kelių policijos valdybos kelių patrulių rinktinės pareigūnams davė 100 eurų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Įvykių registre užregistruota 113 pranešimų. Surašyta 50 LR ATPK protokolų.

Parengta pagal Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK suvestinę<- Grįžti į atgal