Kriminalinė kronika vasario 25 - kovo 2 dienomis

Įvykių registre užregistruoti 146 pranešimai. Surašuti 55 LR ATPK protokolai.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefonu (8 5) 271 6050 galite teikti informaciją apie pastebėtas nusikalstamas veikas ir kitus teisės pažeidimus bei policijos pareigūnų neteisėtus veiksmus.

Vasario 25 d. gautas pranešimas, kad šalia Elektrėnų rinkimų apygardos Nr. 8, Elektrinės g. 8, Elektrėnuose, vykstant išankstiniams Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų bei tiesioginiams merų rinkimams, sulaikytas 1973 m. gimęs Elektrėnų gyventojas, kuris, kaip įtariama, papirkinėjo rinkėjus ir taip trukdė asmenims realizuoti savo teisę rinkti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vasario 25 d. gautas pranešimas, kad Kazokiškių sen., Zelvos miške, savadarbėje palapinėje rastas vyro, neturėjusio nuolatinės gyvenamosios vietos, lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Vasario 26 d. gautas pareiškimas, kad iš automobilio VW PSSAT, stovėjusio Elektrėnuose, Sodų g., pavogta navigacinė įranga RNS510. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vasario 26 d. gautas pranešimas, kad Elektrėnuose 1989 m. gimęs vyras, kuriam nustatytas 2,33 prom. girtumas, smurtavo prieš sugyventinę. Vyriškis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vasario 27 d. gautas pranešimas, kad Vievio sen. iš namų pavogti fotoaparatas SONY, namų kino sistema SAMSUNG, kompiuteris su monitoriumi, garso stiprintuvas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vasario 28 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose, sodų bendrijoje „ŠVIESA“, iš sodo namelio pagrobti penki įvairių talpų puodai, keptuvė, 10 metalinių šaukštų ir šakučių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vasario 28 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose, sodų bendrijoje „ŠVIESA“, iš sodo namo pavogtos dvi keptuvės su dangčiais TEFAL ir 0,5 kg cukraus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vasario 28 d. gautas pranešimas, kad Kazokiškių sen. 1977 m. gimęs vyras smurtavo prieš savo sugyventinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vasario 28 d. gautas pranešimas, kad Vievyje, viešoje vietoje, eidamas gatve su dviem draugais, 1998 m. gimęs Vievio gyventojas, kuriam nustatytas 0,72 prom. girtumas, iš chuliganiškų paskatų vandališkais veiksmais demonstruodamas nepagarbą aplinkiniams ir aplinkai metaliniu strypu sudaužė ir sugadino tris kelio ženklus. Jaunuolis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kovo 2 d. gautas pareiškimas, kad 2015-01-13 paskambino nepažįstamas vyras, kuris prisistatė NORDEA banko darbuotoju ir pasakė, kad įvyko banko sistemos klaida, dėl kurios iš pranešėjos sąskaitos pinigai pervesti kitam žmogui. Vyriškis paprašė, kad ji padiktuotų savo elektroninės bankininkystės atpažinimo kodą, bei pasakė, kad, jei kodo nepadiktuos, jis praneš policijai ir mergina neva turės nemalonumų. Pranešėja sutiko ir vyriškiui padiktavo elektroninės bankininkystės kodą. 2015-02-28 pareiškėja gavo laišką iš kreditus teikiančios įmonės, kad 2015-01-13 jos vardu pasirašyta kredito sutartis ir paimta paskola. Pranešėja kredito sutarties nepasirašinėjo ir paskolos neėmė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Parengta pagal Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK suvestinę<- Grįžti į atgal