Kriminalinė kronika vasario 18-24 d.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefonu (8 5) 271 6050 galite teikti informaciją apie pastebėtas nusikalstamas veikas ir kitus teisės pažeidimus bei policijos pareigūnų neteisėtus veiksmus.

Vasario 18 d. gautas pareiškimas, kad pavogtas mobiliojo ryšio telefonas „Samsung Galaxy S4 mini“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Vasario 18 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose vyriškis (gim. 1973 m.), kuriam nustatytas 1,23 prom. girtumas, nepilnametės dukters akivaizdoje smurtavo prieš sugyventinę. Vyriškis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Vasario 19 d. gautas pranešimas, kad Vievyje asmens apžiūros metu pas 25 metų vyrą ir automobilyje „RENAULT LAGUNA“ rasta žalsvos kilmės augalinė masė, galimai narkotinė medžiaga. Vyriškis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Vasario 22 d. gautas pranešimas, kad Elektrėnuose bute rastas vyro (gim. 1958 m.) lavonas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Vasario 23 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose vyras (gim. 1973 m.), kuriam nustatytas 1,76 prom. girtumas, nepilnamečių vaikų akivaizdoje smurtavo prieš žmoną. Vyriškis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Vasario 23 d. gautas pareiškimas, kad pavogtas mobiliojo ryšio telefonas „Samsung G900 Galaxy S5“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Vasario 24 d. gautas pranešimas, kad apie 2.00 val. Vievyje, išdaužus sargybos patalpų durų stiklą ir papurškus dujų, surišus lipnia juosta sargą, buvo patekta į UAB patalpas, iš kurių pagrobtas bendrovės turtas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Įvykių registre užregistruoti 122 pranešimai. Surašyti 75 LR ATPK protokolai.

Parengta pagal Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK suvestinę<- Grįžti į atgal