Kriminalinė kronika vasario 11-16 d.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefonu (8 5) 271 6050 galite teikti informaciją apie pastebėtas nusikalstamas veikas ir kitus teisės pažeidimus bei policijos pareigūnų neteisėtus veiksmus.

Vasrio 11 d. gautas pareiškimas, kad Semeliškių sen. sūnus (gim. 1994 m.), kuriam nustatytas 2,46 prom. girtumas, nepilnamečių brolio ir sesers akivaizdoje sumušė mamą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Vasario 12 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose iš buto pavogti pinigai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Vasario 12 d. gautas pranešimas, kad Elektrėnuose bute rastas pasikorusio vyro lavonas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Vasario 12 d. gautas pareiškimas, kad 2015-01-28 iš Kauno mikroautobusu 1994 m. gimęs sūnus išvyko į Vokietiją pas draugą ir negrįžo. 2015 m. vasario 8 d. apie 22 val. gavo jo SMS pranešimą iš mobiliojo telefono ir nuo tada ryšys nutrūko, telefonai išjungti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas asmens buvimo vietai nustatyti.
Vasario 14 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnų sen., Geibonių k. esančiame sode, iš rūsio pavogti akumuliatorius, dviratis, trimeris, kampinė mašinėlė ir įrankių dėžė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Vasario 15 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose 1963 m. gimęs vyras, kuriam nustatytas 2,43 prom. girtumas, smurtavo prieš sugyventinę. Smurtautojas uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Vasario 15 d. gautas pranešimas, kad Vievyje, iš sandėliuko pavogtos keturios vasarinės padangos „Continental“ R17 su ratlankiais. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Vasario 16 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose 1983 m. gimusi moteris trijų mažamečių sūnų akivaizdoje smurtavo prieš vyrą. Moteris uždaryta į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Vasario 16 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnų sen., Geibonių k., iš sodo namo pavogti dujų balionas su dujomis ir lygintuvas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Vasario 16 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnų sen., Geibonių k., iš sodo namo pavogti įvairūs daiktai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Vasario 16 d. gautas pranešimas, kad Elektrėnuose bute rastas vyro lavonas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Įvykių registre užregistruoti 138 pranešimai. Surašytas 41 LR ATPK protokolas.

Parengta pagal Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK suvestinę<- Grįžti į atgal