Kriminalinė kronika sausio 30 - vasario 3 dienomis

Įvykių registre užregistruoti 122 pranešimai. Surašyta 40 LR APK protokolų.

Sausio 28 d. gautas pranešimas, kad kelyje Vilnius–Kaunas–Klaipėda sustabdyto automobilio BMW 328 vairuotojas (gim. 1977 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už administracinį teisės pažeidimą, pareigūnams tiesiogiai siūlė 100 eurų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Sausio 29 d. gautas pranešimas, kad Elektrėnuose prie ligoninės pastato rastas 68 metų moters lavonas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Sausio 29 d. gautas pareiškimas, kad Semeliškėse apgadintos namo įėjimo durys, išdaužtas durų langas ir sulaužyta ūkinio pastato pakabinamoji spyna. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Sausio 30 d. gautas pranešimas, kad Vievyje namuose rastas pasikorusio vyro lavonas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Sausio 30 d. gautas pranešimas, kad Vievio sen. iš namo pavogti daiktai ir maisto produktai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Sausio 31 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnų sen. iš sodo namelio pavogtas elektrinis virdulys, raktų ryšulys ir stiklainiai su konservuotais produktais. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Vasario 2 d. pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl tėvo smurtavimo prieš nepilnamečius vaikus.
Vasario 2 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose du asmenys už prekes atsiskaitė dviem galimai padirbtomis 50 Eur nominalo kupiūromis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Vasario 2 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose, automobilių garažų masyve, iš automobilio ROVER pavogta automagnetola, automobilio akumuliatorius ir garso kolonėlės. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Vasario 3 d. gautas pareiškimas, kad Vievyje nepažįstamas vyriškis į automobilį prievarta įsodino nepilnametį, kuriam grasino fiziniu susidorojimu. Įtariamasis (gim. 1989 m.) uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefonu (8 5) 271 6050 galite teikti informaciją apie pastebėtas nusikalstamas veikas ir kitus teisės pažeidimus bei policijos pareigūnų neteisėtus veiksmus.

Parengta pagal Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK suvestinę<- Grįžti į atgal