Kriminalinė kronika kovo 8-22 d.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefonu (8 5) 271 6050 galite teikti informaciją apie pastebėtas nusikalstamas veikas ir kitus teisės pažeidimus bei policijos pareigūnų neteisėtus veiksmus.

Kovo 8 d. gautas pranešimas, kad Elektrėnuose buvo užpultas Baltarusijos Respublikos pilietis (gim. 1981 m.), kuris po užpuolimo pasigedo mobiliojo ryšio telefono, rankinio laikrodžio, piniginės su pinigais. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kovo 9 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnų mokymo įstaigoje iš kuprinės pavogti pinigai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kovo 9 d. gautas pranešimas, kad Vievio sen. atviroje laukymėje rastas lavonas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kovo 9 d. gautas pranešimas, kad Elektrėnuose moteris (gim. 1971 m.), kuriai nustatytas 2,83 prom. girtumas, smurtavo prieš nepilnametę dukrą. Moteris uždaryta į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kovo 12 d. gautas pranešimas, kad Vievyje vyras (gim. 1991 m.), kuriam nustatytas 2,01 prom. girtumas, smurtavo prieš sugyventinę. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kovo 13 d. gautas pranešimas, kad Vievyje vyras (gim.1987 m.), kuriam nustatytas 1,73 prom. girtumas, nepilnamečio sūnaus akivaizdoje smurtavo prieš sugyventinę. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kovo 14 d. gautas pranešimas, kad Kietaviškių sen. vyras (gim. 1992 m.), kuriam nustatytas 2,22 prom. girtumas, siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už administracinį teisės pažeidimą, numatytą LR ATPK 126 str. 4 d., tiesiogiai pareigūnams siūlė 700 eurų kyšį. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kovo 14 d. gautas pranešimas, kad Elektrėnuose išgertuvių metu buvo sužalotas vyras. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kovo 16 d. gautas pranešimas, kad Vievyje, automobilyje „Audi A8“, rasta augalinės kilmės medžiaga, kaip įtariama, narkotinė medžiaga. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kovo 16 d. gautas pranešimas, kad Elektrėnuose, kavinės patalpoje, rastas lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kovo 16 d. gautas pranešimas, kad sustabdyto automobilio BMW vairuotojas (gim. 1988 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už administracinį teisės pažeidimą, numatytą LR ATPK 126 str. 4 d. (Transporto priemonių vairavimas, esant vairuotojams neblaiviems arba apsvaigusiems nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų), pareigūnams pasiūlė 1000 eurų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kovo 16 d. gautas pranešimas, kad Vievyje neblaivus vyras (gim. 1999 m.) įžūliu elgesiu ir vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams, išdaužė namo lango stiklą ir smurtavo prieš namo savininką. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kovo 17 d. gautas pranešimas, kad Vievio sen. sustabdyto automobilio „VW Passat“ vairuotojas (gim. 1985 m.) pateikė, kaip įtariama, suklastotą Rusijos Federacijos išduotą vairuotojo pažymėjimą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kovo 18 d. gautas pareiškimas, kad Kazokiškių sen. iš namo pavogta žoliapjovė, benzininis pjūklas, butelis degtinės ir kiti daiktai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kovo 18 d. gautas pareiškimas, kad Vievio sen. iš sodybos pavogti darbo įrankiai, palapinė, miegmaišiai, muzikos instrumentas ir drabužiai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kovo 19 d. gautas pareiškimas, kad Vievyje du nepažįstami asmenys sumušė vyrą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kovo 19 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose nuo automobilio BMW pavogti atstumo jutikliai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kovo 22 d. gautas pranešimas, kad Vievio sen. iš keturių garažų pavogti du kalnų dviračiai, lazerinis gulsčiukas, 170 l dyzelinio kuro, 6 kuro bakai, echolotas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Įvykių registre užregistruoti 261 pranešimai. Surašyti 84 LR ATPK protokolai.

Parengta pagal Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK suvestinę<- Grįžti į atgal