Kriminalinė kronika kovo 30/balandžio 5 d.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefonu (8 5) 271 6050 galite teikti informaciją apie pastebėtas nusikalstamas veikas ir kitus teisės pažeidimus bei policijos pareigūnų neteisėtus veiksmus.

Kovo 30 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose buvusio sugyventinio motina smurtavo prieš mažametį sūnų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kovo 30 d. gautas pareiškimas, kad Kietaviškių sen. dukra (gim. 1977 m.) smurtavo prieš motiną. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kovo 31 d. gautas pareiškimas, kad iš pareiškėjo išviliojus elektroninės bankininkystės kodus bei prisijungimo slaptažodį, nuo sąskaitos buvo nuimti pinigai ir paimta paskola. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kovo 31 d. gautas pareiškimas, kad Vievio autobusų stoties tualeto patalpose sudaužytos sieninės apdailos plytelės, išdaužta sieninė pertvara, sugadinta plautuvė, durų spyna ir rankena, sulaužyta muilinė, tualetinio popieriaus laikiklis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Balandžio 1 d. gautas pareiškimas, kad, asmeniui nežinant, jo vardu buvo sudarytos sutartys su UAB ,,Tele2“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Balandžio 1 d. gautas pareiškimas, kad Vievyje iš gyvenamojo namo pavogtos dvi ikonos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Balandžio 2 d. gautas pranešimas, kad Vievyje pinigų inkasavimo ir pervežimo metu buvo rasta netikra 50 eurų vertės kupiūra. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Balandžio 3 d. gautas pareiškimas, kad Kietaviškių sen. pavogti du dviračiai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Balandžio 3 d. gautas pranešimas, kad Vievyje namuose rastas asmens lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Balandžio 5 d. gautas pareiškimas, kad Kazokiškių sen. iš negyvenamojo namo pavogtas televizorius. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Įvykių registre užregistruoti 95 pranešimai. Surašyti 44 LR ATKP protokolai.

Parengta pagal Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK suvestinę<- Grįžti į atgal