Kriminalinė kronika kovo 26-29 d.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefonu (8 5) 271 6050 galite teikti informaciją apie pastebėtas nusikalstamas veikas ir kitus teisės pažeidimus bei policijos pareigūnų neteisėtus veiksmus.

Kovo 26 d. gautas pranešimas, kad Kietaviškių sen. vyras (gim. 1980 m.), kuriam nustatytas 2,80 prom. girtumas, smurtavo prieš motiną ir seserį. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kovo 27 d. gautas pareiškimas, kad Vievyje iš automobilio ,,Audi A6“ pavogta rankinė su pinigais, du mobiliojo ryšio telefonai, asmens dokumentai, raktai nuo buto. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kovo 27 d. gautas pareiškimas, kad Semeliškių sen., prie parduotuvės, pažįstamų asmenų grupė sumušė vyrą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kovo 27 d. gautas pareiškimas, kad Vievio sen. vyras (gim. 1970 m.), kuriam nustatytas 2,21 prom. girtumas, mažamečio vaiko akivaizdoje smurtavo prieš žmoną. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kovo 28 d. gautas pranešimas, kad Elektrėnų policijos komisariato patalpose vyras (gim. 1982 m.), kuriam nustatytas 1,65 prom. girtumas, panaudojo fizinį smurtą ir pasipriešino policijos pareigūnui. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kovo 28 d. gautas pranešimas, kad Elektrėnuose, daugiabučio namo laiptinėje, keturių asmenų grupė sumušė vyrą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kovo 29 d. gautas pareiškimas, kad Vievyje apiplėštas nepilnametis, iš kurio atimtas mobiliojo ryšio telefonas ir 9 eurai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kovo 29 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnų prekybos centre trys nepažįstami asmenys sumušė vyrą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Įvykių registre užregistruotas 161 pranešimas. Surašyti 55 LR ATKP protokolai.

Parengta pagal Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK suvestinę<- Grįžti į atgal