Kontrabandines cigaretes slėpė po automobilio variklio dangčiu

2015 m. vasario 21 d. Elektrėnų policijos komisariato patruliai Vievyje patikrinimui sustabdė automobilį „Renault Safrane“.

Automobilio salone ir po variklio dangčiu pareigūnai rado 120 pakelių cigarečių be banderolių.
Patikrinus vairuotojo ir transporto priemonės dokumentus, paaiškėjo, kad kontrabandinius rūkalus gabeno policijai gerai žinomas 53 metų Elektrėnų gyventojas. Vyriškis 2014 m. buvo sulaikytas Elektrėnuose, netoli turgavietės, kai siūlė praeiviams įsigyti cigarečių. Tuo metu jis pasiūlė cigarečių ir vienam iš Elektrėnų PK komisarų.
Elektrėnietis 2014 m. jau buvo baustas 1000 ir 20 000 litų baudomis už akcizais apmokestinamų prekių laikymą ar realizavimą pažeidžiant nustatytą tvarką. Šį kartą pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 163(2) str. 7 d. Vyriškiui gresia bauda nuo penkių tūkstančių septynių šimtų devyniasdešimt dviejų iki keturiolikos tūkstančių keturių šimtų aštuoniasdešimt vieno euro ir gabenimo priemonės, kuria šios prekės buvo neteisėtai gabenamos, konfiskavimu arba be jos konfiskavimo.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK<- Grįžti į atgal