Interaktyvi vasaros skaitykla Vievyje

Nuo birželio vidurio Vievio miesto biblioteka kviečia į interaktyvią vasaros skaityklą, kuri įsikūrusi Vievio kultūros centro kiemelyje (Trakų g. 7). Darbo dienomis nuo 10 iki 15 val. užsukę į interaktyvią vasaros skaityklą galėsite pasinaudoti Wi-Fi internetu, skaityti knygas, periodinę spaudą. Čia mažųjų laukia kūrybinės užduotėlės, žaidimai.

Patikusius leidinius galėsite pasiimti panaudai į namus. Kviečiame dalyvauti knygų mainuose – palikti knygas tam skirtose vietose ir pasiimti patikusią.

Interaktyvią vasaros skaityklą su vadovais Kotryna ir Kęstučiu jau aplankė Vaikų dieninės stovyklos ,,Atrask vasaros džiaugsmus 2021” vaikai. Kaitrią vasaros dieną vaikai pasigamino vėduokles, valgė ledus, pasiryžo priimti  „Vasara su knyga"  skaitymo iššūkį.

Kviečiame jaunus ir vyresnius, vaikučius ir tėvelius apsilankyti Vievio bibliotekos vasaros skaitykloje! Programinės literatūros knygeles ir ne tik galite užsisakyti per bibliotekos katalogą: katalogas.elektrenai.mvb.lt, telefonu +370 601 10353, el. paštu vievis@esvb.lt

Puikios vasaros su knyga!

Renata SIMANAVIČIENĖ,

Vievio miesto bibliotekos

vaikų skyriaus bibliotekininkė<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų