Greičio kontrolės rezultatai

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) Viešosios policijos skyriaus pareigūnai nuo vasario 17 d. iki 20 d. vykdė transporto priemonių greičio kontrolę specialiais policijos ženklais nepažymėtu automobiliu, kuriame įrengta moderni vaizdo ir greičio fiksavimo įranga.

Kontrolės metu pareigūnai užfiksavo 58 greičio viršijimo atvejus, kai greitis viršytas daugiau kaip 20, bet ne daugiau kaip 30 km per valandą. Užfiksuoti 8 pažeidimai, kai greitis buvo viršytas daugiau kaip 30, bet ne daugiau kaip 40 km per valandą, fiksuoti 3 pažeidimai, kai greitis buvo viršytas daugiau kaip 40 km, ir 1 pažeidimas, kai greitis viršytas daugiau kaip 50 km per valandą. Iš viso buvo nustatyta 70 leistino greičio viršijimo atvejų.
Pažeidimo vieta

Viršytas leistinas važiavimo greitis daugiau kaip 20 km/h (pažeidimai)

Viršytas leistinas važiavimo greitis daugiau kaip 30 km/h (pažeidimai)

Viršytas leistinas važiavimo greitis daugiau kaip 40 km/h (pažeidimai)

Viršytas leistinas važiavimo greitis daugiau kaip 50 km/h (pažeidimai)

Vievis, Naujoji g.

35

5

2

 

Kietaviškių sen., N. Kietaviškių k.

4

3

1

1

Vievis–Nemenčinė–Maišiagala

19

 

 

 

Iš viso

58

8

3

1

 

 

Vairuotojai, pažeidę Kelių eismo taisykles, bus patraukti administracinėn atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimo kodekso (toliau – LR ATPK) 124 straipsnį – Nustatyto leistino greičio viršijimas.
Vairuotojui, viršijusiam leistiną greitį daugiau kaip 50 km/h, gresia bauda nuo dviejų šimtų aštuoniasdešimt devynių iki keturių šimtų trisdešimt keturių eurų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo vieno iki šešių mėnesių. Pradedantiesiems vairuotojams – bauda nuo dviejų šimtų aštuoniasdešimt devynių iki keturių šimtų trisdešimt keturių eurų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo vienerių metų iki vienerių metų ir šešių mėnesių ir vairuotojams, neturintiems teisės vairuoti transporto priemones, – bauda nuo keturių šimtų trisdešimt keturių iki septynių šimtų dvidešimt keturių eurų.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK<- Grįžti į atgal