Elektrėnų savivaldybėje

2021 m. balandžio 2 d.
Elektrėnų lopšelis-darželis "Pasaka“ 2021 m. sausio 18 d. pakvietė ugdymo įstaigų pedagogus, ugdytinius, jų tėvus (globėjus) ir kitus bendruomenės narius į Respublikinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų projektą "Tėvynės juostą aš kuriu“ siekiant asmeninio rekordo.
2021 m. balandžio 2 d.
Nors jau antrus metus pasaulyje nerimsta koronavirusas, futbolas Elektrėnų savivaldybėje juda į priekį. Pernai įkurta Elektrėnų savivaldybės futbolo akademija darbus pradėjo rugsėjo mėnesį. Akademijoje futbolo treniruotes lanko 116 vaikų. "Tikrai didelis skaičius, kaip naujai susiformavusiai struktūrai", - teigė Akademijos techninis direktorius Romas Ščiuka.
2021 m. balandžio 2 d.
Kovo 16-oji - Knygnešių diena. Tai žinomo Lietuvos knygnešio Jurgio Bielinio gimimo diena. Šią dieną Kietaviškių progimnazijos 5-8 klasių mokiniai, kartu su lietuvių kalbos mokytoja Jolita Kazareva, prisiminė ir pagerbė draudžiamų spaudinių platintojus - knygnešius.
2021 m. balandžio 2 d.

LR Seimas 2021-uosius paskelbė poeto Vytauto Mačernio metais. Toks sprendimas priimtas atsižvelgiant į tai, kad 2021 m. birželio 5 d. sukanka 100 metų, kai gimė poetas Vytautas Mačernis, taip pat įvertinant jo filosofinės, intelektualios poezijos svarbą lietuvių kultūrai.

2021 m. kovo 25 d.
Kovo 6 d. nuotoliniu būdu vyko Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro (LMNŠC) organizuotas konkursas "Mano žvilgsnis į supantį pasaulį“. Konkurso tikslas - skatinti vaikus tyrinėti aplinką, ugdyti intelektinės-praktinės veiklos gebėjimus, formuoti mokinių mokslinio mąstymo ir tiriamojo darbo įgūdžius.
2021 m. kovo 25 d.

Daugiau kaip tris dešimtmečius, 1990 kovo 11 dieną, Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba paskelbė Lietuvos Nepriklausomybės atstatymo aktą. Pusę amžiaus kiekvieno lietuvio širdyje saugota svajonė, tada virto realybe. Nuo tol ši diena tapo viena reikšmingiausių, viena svarbiausių ilgaamžėje mūsų šalies istorijoje.

2021 m. kovo 22 d.

Kovo 11-oji mums kiekvienais metais primena, kiek esame išgyvenę, patyrę ir kokį kelią esame nuėję kartu, kokie galime būti vieningi siekdami bendro tikslo ir kaip tikslas mus suvienija bendriems darbams.

2021 m. kovo 19 d.

Elektrėnų profesinio mokymo centras prisijungė prie istorinės atminties akcijos, skirtos artėjančioms valstybės šventinėms datoms, rašant laiškus istorijai - "Iš širdies į praeitį”.

2021 m. kovo 19 d.

Netradicinio ugdymo diena "Senieji liaudies amatai ir Kaziuko turgus“ Kietaviškių progimnazijoje jau gyvuoja daugybę metų. Todėl nesilaikyti šios tradicijos negalėjome ir šiuo sudėtingu laikotarpiu. Šios dienos veiklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse vyko gyvai: priešmokyklinukai su mokytoja Edita Rulevičiene dekoravo ąsotėlius, ikimokyklinukai su mokytoja Dovile Jankauskiene gamino papuošalus, žaidė smagius žaidimus.

2021 m. kovo 19 d.

Sakoma, jog gebėjimas įkurti ugnį, rasti maisto, gauti vandens bei suręsti pastogę - kritiniai išgyvenimui gamtoje reikalingi įgūdžiai, kuriuos lavinti rekomenduojama kiekvienam. Visgi, kai kalba pasisuka apie Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės 804 Trakų-Elektrėnų pėstininkų kuopos karius, kuopininkas viršila Vilius Slavinskas kategoriškas: "Šie įgūdžiai kuopos kariams nėra rekomenduojami - jie būtini.”

...
2021 m. kovo 19 d.
Tai, kad paukščio, parvasnojančio pulkais vos pašildžius saulės spinduliams, vardu lietuviai pavadino pirmąjį pavasario mėnesį, rodo tai, kad plienu žvilgantis juodasparnis buvo mylimas ir gerbiamas.
2021 m. kovo 7 d.

Vasario 21 d. baigėsi ketvirtą kartą Lietuvoje surengti Metų žodžio ir Metų posakio rinkimai. Tradiciškai vyko du balsavimai: visuomenės ir komisijos. Visuomenės balsavime portale Alfa.lt 2020-ųjų Metų žodžiu išrinkta MELAGIENA. Komisija Metų žodžiu išrinko KAUKĘ. Ir visuomenės, ir komisijos balsavime 2020-ųjų Metų posakiu pripažintas KNYGNEŠIŲ TAUTOS NESUSTABDYSI!

2021 m. vasario 25 d.

Vasario 16-oji - ypatinga šventė visai Lietuvai, neišskiriant ir pačių mažiausiųjų. Norėdami paminėti šią svarbią datą Semeliškių gimnazijos Pastrėvio skyriaus ikimokyklinukai dalyvavo projekte "Tai graži knygelė mano“. Vaikai kūrė savo knygeles apie Lietuvą. Mažieji stebėjo video filmukus apie valstybines šventes ir simbolius, vaikščiodami po mokyklą atrado paveikslus, žemėlapius, įvairius tautinius simbolius ir kalbėjosi apie jų reikšmę, vartė istorijos knygas ir kūrė savo k

...
2021 m. vasario 25 d.

Vasario 16-oji - kiekvienam lietuviui brangi ir labai svarbi šventė, nes tai - Lietuvos gimtadienis. O gimtadieniai švenčiami labai įvairiai!

2021 m. vasario 25 d.

Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės 804 Trakų-Elektrėnų pėstininkų kuopos kariai savanoriai nė kiek nedvejojo, kai buvo pakviesti prisidėti, pažabojant vilnijančią pandemiją. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) kvietimu nuo 2020 m. spalio 22 d. kartu su kitais KASP bendražygiais NVSC budi ir Trakų-Elektrėnų kuopos kariai. Pašaukti vykdyti Lietuvos kariuomenės Taikos meto užduočių, kariai savanoriai telefono skambuč

...