Elektrėnų savivaldybėje

2021 m. lapkričio 20 d.

Lietuvos kultūros tarybos ir Elektrėnų savivaldybės finansuojamas projektas "Statome "Traviatą“ - profesionalaus meno ir mėgėjų meno bendradarbiavimo pavyzdys. Vievio kultūros centro inicijuotas projektas, įveikęs daugiau kaip metus trukusių COVID-19 ribojimų sukeltas kliūtis, jau finišo tiesiojoje.

2021 m. lapkričio 20 d.
Į konkurso "Vilties paukštė 2021“ finalinį koncertą, kuris vyko Anykščių kultūros centre, atvyko patys stipriausi kolektyvai iš visos Lietuvos: Ukmergės neįgaliųjų draugijos (ND) moterų kvartetas "Kartos“ (vad. Zita Kviklienė), Panevėžio miesto ND mišrus vokalinis ansamblis "Jovaras“ (vad. Rimantas Švaplys), Zarasų ND liaudiška kapela "Ežerija“ (vad. Sigita Gudonienė), Alytaus miesto ND meno kolektyvas "Dzūkijos atgaiva“ (vad. Kęstutis Baranauskas), Elektrėnų ND meno kol...
2021 m. lapkričio 20 d.

2021 m. spalio 23-24 d. "Corner Hotel“ Vilniuje vyko tradicinis turnyras "FEDERACIJOS TAURĖ 2021“. Savaitgalio metu buvo rungiamasi 3 rungtyse (individuali, porinė, komandinė) ir komandų pasiekimai sumuojami į bendrakomandinę įskaitą.

2021 m. lapkričio 20 d.

Semeliškių paskyroje "Facebook“ gyventojai sulaukė Semeliškių sen. seniūnės Loretos Karalevičienės ir Semeliškių bendruomenės pirmininkės Ritos Buividavičienės kvietimo spalio 20-22 dienomis pagaminti, nufotografuoti ir atnešti į miestelio aikštę savo moliūgą-žibintą ir taip sukurti šviečiančių moliūgų ekspoziciją.

2021 m. lapkričio 20 d.

Elektrėnų profesinio mokymo centro sukurti moliūgų šviesos labirintai sužibo ir Elektrėnuose. Šį kartą - beržynėlyje prie Kultūros centro.

2021 m. lapkričio 20 d.

Spalio 25 d. Kazokiškių gyventojai buvo kviečiami gaminti ir atnešti iš moliūgų sukurtą šviečiantį žibintą į Kazokiškių bibliotekos terasą.

2021 m. lapkričio 20 d.

Spalio 27-osios diena sukvietė Kietaviškių progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikus į Rudenėlio šventę "Po rudens skara“. Mokytojos Ona Bartusevičienė ir Edita Rulevičienė su vaikučiais deklamavo eilėraščius apie vaisius ir daržoves, supažindino vaikus su vaisiuose ir daržovėse esančiais vitaminais ir mineralais, aptarė, kuo jie yra naudingi žmogaus organizmui.

2021 m. lapkričio 7 d.

Vievio kultūros centras tęsia projekto "Teatro Virusas Vievyje“ veiklas. Įvyko dar vienas susitikimas su Vievio bendruomene, kuri domisi teatro menu. Susitikimas Vievio gimnazijos aktų salėje praskaidrino vėsų vakarą ir leido pasinerti į vaizduotę.

2021 m. lapkričio 7 d.

Elektrėnų trečiojo amžiaus universitetas (TAU), mokslo metus pradėjęs spalio 6 dieną, jau aktyviai veikia. Spalio 14 dieną aplankėme Vilniaus Rasų kapines, pabuvojome Šv. Onos bažnyčioje, antradienį klausėme paskaitos apie imunologiją, autoimuninius susirgimus.

2021 m. lapkričio 7 d.

Elektrėnų sveikatos draugija "Mes esame“ (vad. Onutė Kulbokienė) spalio 19 d. išklausė mokymus, į kuriuos pakvietė ir juos pravedė Elektrėnų visuomenės sveikatos biuro specialistės.

2021 m. lapkričio 7 d.

Nuostabiai praėjusi vasara paliko jaunimui daug įspūdžių, naujų patirčių ir smagių kelionių prisiminimus. Elektrėnų jaunimo centro jaunuoliai šią vasarą turėjo progą dalyvauti net 6 skirtingose Erasmus+ jaunimo mainų programose, 3 Europos sąjungos šalyse: Lietuvoje, Lenkijoje ir Ispanijoje.

2021 m. lapkričio 7 d.

Šiltas ir švelnus ruduo, išmarginęs visus medžių lapus, spalio 13 d. lopšelio-darželio "Pasaka“ vaikus sukvietė į šventę "Moliūgo gimtadienis“, kuri vyko lauke. Renginį vedė Rudenėlis (ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rita Pajaujienė) ir Moliūgas (ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vida Birutė Karpičienė).

2021 m. lapkričio 7 d.

Spalio 11-15 d. "Ąžuolyno“ progimnazijoje vyko "Gerų emocijų savaitė“.

Vaikai ir mokytojai buvo skatinami pradėti dieną nuo šypsenos, komplimento sau, stebėti savo jausmus ir mintis. Svarbiausias savaitės šūkis - filosofo B. Spinozos žodžiai: "Jeigu nori, kad gyvenimas tau šypsotųsi, iš pradžių padovanok jam savo gerą nuotaiką.“

2021 m. lapkričio 7 d.

Rugsėjo-spalio mėnesiais Elektrėnų savivaldybėje buvo tęsiama graži tradicija - įvairių Rudens švenčių metu seniūnijose buvo pagerbti išpuoselėtų sodybų šeimininkai. Siūlome susipažinti su gražiausių sodybų nominantais. Šįkart - Kazokiškėse.

2021 m. spalio 24 d.

Sakoma, spalis ne tik moka rengti išleistuves. Jis ir dovanoja: lapams - raudonai auksinį rūbą, medžiams - sidabrinę pilnatį, įsimylėjėliams - didžiulius jurginų žiedus, mokytojams - jautrią ir spalvingą Mokytojo dieną. Spalio 5 dieną Kietaviškių progimnazijoje, kaip ir visoje Lietuvoje, buvo minima Tarptautinė mokytojo diena.