Elektrėnų savivaldybėje

2022 m. lapkričio 28 d.
Tarp visų muzikos instrumentų bene pats jautriausias, subtiliausias ir savičiausias yra... žmogaus balsas. Kiekvieno dainininko balsas unikalus, turintis savitą spalvą - tembrą. Norėdamas supažindinti su kiekvieno iš balsų - soprano, mecosoprano, tenoro, baritono, boso - balso specifika, galimybėmis, žymiausiais atlikėjais, Vievio kultūros centras inicijavo ir, bendradarbiaudamas su Lietuvos muzikos ir teatro akademija (LMTA), sėkmingai įgyvendina Lietuvos kultūros tarybos ir Elektrėnų savivaldy...
2022 m. lapkričio 28 d.

2022-ieji metai Semeliškių gimnazijai jubiliejiniai, švenčiamas mokyklos 90-metis.

2022 m. lapkričio 28 d.

Lapkričio 15 d Semeliškių bibliotekoje vyko statybos, buvo pastatyta Trakų pilis ir karaimų maldos namai - kenesa.

2022 m. lapkričio 18 d.

Spalio 28 d. Kietaviškių progimnazija užbaigė Kietaviškių mokyklos 100-mečiui skirtą šventinę renginių savaitę pakviesdama visus į šventę "Kelias į mokyklą - kelias į pasaulį“.

2022 m. lapkričio 18 d.
Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojos nenustoja stebinti naujomis idėjomis. Šį kartą jau tris savaites bibliotekos II aukšto fojė puikuojasi stendas su knygomis apie... gėles - "Mūsų namuose“, "Gėlininko pradžiamokslis“, "Kaktusų enciklopedija“, "Svarbiausios augalų ypatybės ir patarimai, kaip juos prižiūrėti“ bei kitos knygos.
2022 m. lapkričio 18 d.

Elektrėnų švietimo paslaugų centras, bendradarbiaudamas su Kėdainių švietimo pagalbos tarnyba, šių metų lapkričio 3-5 d. dalyvavo Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projekte "Kaip degti, bet neperdegti“. Įgyvendinant šį projektą socialiniai pedagogai ir mokytojai dalyvavo trijų dienų stovykloje, kurios metu per įvairias veiklas, užsiėmimus ir terapijas buvo siekiama stiprinti tarpusavio bendravimą bei bendradarbiavimą, asmeninę motyva

...
2022 m. lapkričio 18 d.

Lapkričio 3 dieną rungtynėmis Kaišiadoryse prasidėjo ir antrasis EKKL turas. Čia susitiko aikštės šeimininkai: jaunieji ,,Kaišiadorių ŠSC-Savex“(1-1) krepšininkai ir lygos naujokai ,,Nevietiniai" (0-2).

2022 m. lapkričio 18 d.

Lapkričio 4-osios pavakary į Vievio miesto Lazdynų Pelėdos biblioteką susirinko gausus būrys susidomėjusiųjų vieviečio Virginijaus Stančiko tapyba.

2022 m. lapkričio 18 d.

Lapkričio 22 d. 18 val. Vievio kultūros centre knygos "Vievio miesto ir jo apylinkių istorija“ pristatymas.

2022 m. lapkričio 18 d.

Šiemet Vievis - Mažoji Lietuvos kultūros sostinė 2022, sėkmingai bendarbiauja su kitomis Mažosiomis sostinėmis. Vyksta kūrybiniai mainai: koncertai, parodos, susitikimai su bendruomenėmis.

Vievio kultūros centro moterų choras "Vieva“ (vadovė Rita Kraucevičiūtė) lapkričio 6 d. surengė koncertinę išvyką į Raseinių rajone esantį mažą, bet jaukų ir gražiai sutvarkytą miestelį - Nemakščius.

2022 m. lapkričio 18 d.

Projektas "Kultūrų tiltas: Vievis-Pernu“ žengė finalinį žingsnį. Lapkričio pirmąjį savaitgalį šokėjai iš Pernu viešėjo mūsų savivaldybėje. Šokių grupė "Kelmikad Mannikesed (vadovė Gerti Marus) susitiko su Vievio kultūros centro šokių kolektyvais "VievioLin“, vaikų linijinių šokių grupe "ŠOK‘as“ (vadovė Nijolė Anskaitienė) ir gatvės šokių atlikėjomis (vadovė Dijana Petkevičienė).

2022 m. lapkričio 11 d.

Oginskiai - 15 a. pabaigos-20 a. pradžios LDK, Lietuvos didikų ir kunigaikščių dinastija, reikšmingai įtakojusi Lietuvos politinį ir kultūrinį gyvenimą. Tačiau retas vievietis žino, kokios sąsajos sieja šią garsią giminę su mūsų miestu.

Siekdama suteikti daugiau žinių apie Oginskių veiklą Vievyje, kitose Lietuvos vietose bei įamžinti šios dinastijos atminimą mūsų mieste, Vievio bendruomenė "Santarvė“, bendradarbiaudama su Vievio kultūros centru, įgyvendina Lietuv

...
2022 m. lapkričio 11 d.
2022 m. lapkričio 11 d.

Spalio 24 dieną rungtynėmis Kaišiadoryse startavo naujasis 2022/2023 metų EKKL sezonas. Prie starto šiemet stojo net 10 komandų. Lygoje debiutuoja dvi komandos, tai ,,Nevietiniai" (Elektrėnai) ir ,,Fotokos" (Kaišiadorys). Po pertraukos į lygos kovas grįžta komanda ,,Centauras" (Elektrėnai). Taip pat nebelieka čempionų komandos ,,Žaibas" ir komandos iš Elektrėnų ,,Sporto centras".

2022 m. lapkričio 11 d.
Spalio 29 dieną Vilniaus muzikos mokykloje "Lyra“ vyko XIV Lietuvos dainininkų festivalis-konkursas "Dainų namai“. Konkurse dalyvavo 78 solistai, duetai, ansambliai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Rokiškio, Druskininkų, Varėnos, Ignalinos, Vievio, Elektrėnų.