Elektrėnų savivaldybėje

2023 m. kovo 27 d.

Esu Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Elektrėnų skyriaus savanorė Virginija. Mintys apie savanorystę mane aplankydavo dažnai. Vis kažko pritrūkdavo, kad pasiryžčiau žengti šį žingsnį, tačiau karas Ukrainoje pakeitė viską.

2023 m. kovo 27 d.
Kovo 7 dieną Pastrėvyje vyko šventinis koncertas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 33-iosioms metinėms paminėti. Kalbėjo ir visus sveikino antrai kadencijai į Elektrėnų savivaldybės tarybos narius perrinkta Viktorija Juknevičienė.
2023 m. kovo 27 d.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse Kietaviškių kultūros namuose vyko šventinis renginys. Nepabūgę pūgos, gausiai žiūrovų susirinko į dzūkiškai dainuojančio atlikėjo Roko Kašėtos koncertą "Dzūkodelika“. Tik įžengus į Kultūros namus visų akis traukė spalvingas stendas-sveikinimas "Gražiausi lietuviški žodžiai“, kuriuos paruošė Kietaviškių dienos centro vaikai.

2023 m. kovo 27 d.

Kovo 11-oji mums kiekvienais metais primena, kiek esame išgyvenę, patyrę ir kokį kelią esame nuėję kartu, kokie galime būti vieningi siekdami bendro tikslo ir kaip tikslas mus suvienija bendriems darbams.

2023 m. kovo 27 d.

Vievio kultūros centre kovo 12 d. vyko šaškių turnyras, skirtas pirmosios Lietuvos moterų šaškių čempionės Gražinos Steckevičienės 90 metų jubiliejui paminėti.

2023 m. kovo 21 d.

Kovo 10 diena Elektrėnų "Ąžuolyno“ progimnazijoje prasidėjo neįprastai. Jau nuo ankstyvo ryto mokykloje šurmuliavo šventiniais drabužiais pasipuošę ir Lietuvos atributika pasidabinę mokyklos mokiniai ir mokytojai. Visi skubėjo ne į pamokas, o kurti šventę sau, mokyklos bendruomenei ir, žinoma, Lietuvai. Ši diena buvo skirta Kovo 11-osios, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos, minėjimui. Tiek mokiniai, tiek mokytojai Lietuvos gimtadieniui ruošėsi kruopščiai ir ilgai.

...
2023 m. kovo 21 d.

Kovo 11 d. VšĮ "Vilniaus krepšinis“ Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijos sporto salėje (Aušros vartų g. 23) organizavo tarptautinį vaikų, gimusių 2015-2016 m. ir 2017-2018 m., krepšinio turnyrą.

2023 m. kovo 21 d.

Kovo 13 dieną Vilniuje, Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje, vyko jau penktasis respublikinis skaitovų konkursas, skirtas pagerbti legendinę asmenybę - Lietuvos aktorę, skaitovę, radijo diktorę Undinę Nasvytytę.

2023 m. kovo 21 d.

Kovo 3 dieną Semeliškių gimnazijos bendruomenė mojavo verbomis, viliojo kvapais, mėgavosi gardžiais kepiniais ir kvietė Pavasarį. Bet šis dar neskubėjo sugrįžti.

2023 m. kovo 21 d.

Netradicinio ugdymo diena "Senieji liaudies amatai ir Kaziuko turgus“ Kietaviškių progimnazijoje jau gyvuoja daugybę metų. Kiekvienais metais mokiniai su dideliu nekantrumu laukia šios šventės, kurios metu turi galimybę išsidėlioti savo kruopščiai padarytus gaminius ir bent akimirkai tapti tikrais prekybininkais.

2023 m. kovo 21 d.

Vasario 21 d. vakare Vievio m. Lazdynų Pelėdos biblioteka prisipildė poezijos garsų ir nuoširdaus bendravimo. Mūsų svečias ─ poetas, prozininkas, eseistas, Lietuvos rašytojų sąjungos narys, Nacionalinės premijos laureatas Rimvydas Stankevičius.

2023 m. kovo 16 d.

Paskutinį vasario savaitgalį Jonavos rajone buvo surengtas 9-asis Lietuvos diskgolfo žiemos čempionatas. Jis vyko net dviejuose Jonavos rajono parkuose - Pušyne ir Survilų sodybos parke. Šiuo turnyru oficialiai buvo pradėtas 2023 m. diskgolfo sezonas.

2023 m. kovo 16 d.

Nors pirmasis pavasario savaitgalis nežadėjo saulės, bet visgi pradžiugino puikiu oru, tad didelis būrys kūrėjų iš visos Lietuvos sugužėjo į Elektrėnų savivaldybės Literatūros ir meno muziejaus filialą Abromiškių svirne. Čia jau buvome ne kartą susitikę, kai organizuodavome kūrybos popietes, almanachų pristatymus, konkursus, naujų knygų sutiktuves.

2023 m. kovo 16 d.

Vasario 15 d. Vievio kultūros centre vyko Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas. Renginyje buvo įteikti atminimo jubiliejiniai medaliai "Vieviui 500“ nusipelniusiems Vievio kraštui žmonėms, medalius įteikė Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis. Meras pasveikino visus žmones su svarbia švente.

2023 m. kovo 7 d.

Vasario 25-ąją Elektrėnų kultūros centre vyko Elektrėnų savivaldybės garbės piliečio poeto Stasio Žlibino ir kretingiškio kompozitoriaus Aloyzo Žilio dainų rinkinio "Viskas telpa dainon“ pristatymas-koncertas.