Verslo pradžia karantino metu – įmanoma ir sveikintina

Kol vieni pergyvena, kad Korona virusas pakeitė gyvenimą, tuo tarpu kiti ieško išeičių, kurios padeda ne tik į vietas sudėlioti kasdienybę, tačiau net ir ją pakeisti kur kas geresne linkme. Žinoma, nemaža gyvenimo dalis yra susijusi su darbu, tad kai jis buvo paveiktas pandemijos – kai kurie ieškojo išeičių ir net pradėjo savo veiklą.

Norėdami sužinoti kaip „gyvena“ verslas ir verslininkas karantino metu – kalbamės su www.saskaita123.lt idėjos generatoriumi Dariumi, kuris tiki, kad kiekvienas, kuris kažko siekia, dirbo ir bando – pasiekia tai, ko jam reikia.

Elektroninis verslas – geriausias pasirinkimas

Žinoma, apribojus lankymąsi fizinėse prekybos vietose kaip niekad aktyviai puoselėjamas verslas internete, kuris padeda ne tik uždirbti, tačiau ir suteikti patogumą klientams. „Jeigu anksčiau vyresnio amžiaus žmonės ir tie, kurie naršo mažiau, bijojo pirkti internetu – tai šiuo metu tai daro kur kas drąsiau“, – pastebi Darius. „Svarbiausia sukurti patrauklią apsipirkimo platformą, lengvai valdomą meniu. Šiais laikais laimi paprastumas ir patogumas, nes žmonėms aktualus greitis“.

Žinoma, tai nereiškia, kad fizinės prekybos vietos nereikalingos ar jos išnyks. Tikrai ne. Tik dažniausiai internetinio verslo vystymasis tampa paprastesnis, o pandemijos metu – ypač.

Tinkamas veiklos įsiteisinimas

Dažniausiai pačioje pradžioje patys pirmi verslo žingsniai būna nedrąsūs, tad vienoje MB, IĮ arba UAB siūlome rinktis verslo liudijimą arba darbą pagal individualios veiklos pažymą.

Individuali veikla pagal pažymą yra geras pasirinkimas dėl to, kad mokama tik nuo pajamų. Tai reiškia, kad nieko neuždirbus – neteks nieko ir mokėti. Žinoma, išskyrus sveikatos draudimo įmokas, kurios bet kuriuo atveju visiems, kurie nėra drausti kitais būdais – privalomos“ – akcentuoja Darius.

Nepamirškite, kad veiklos įteisinimas yra vienas pirmųjų ir svarbiausių darbų, kurį turi atlikti visi pradedantieji verslininkai.

Klystkeliai – neišvengiami

Internete galima skaityti labai daug sėkmės istorijų, kuriose pasakojama apie žmones, kurie skirdami mažai laiko bei darbo pasiekė labai daug. Deja, tokios istorijos labai retos ir dažniausiai pagražintos, tad reikia suprasti, kad savos veiklos pradėjimas reikalauja laiko ir pastangų – tai yra neišvengiama.

Su www.saskaita123.lt dirbame jau ne vienerius metus. Ji vis tobulinama, gerinama, atsiranda vis daugiau funkcijų, kadangi stengiamės pasiūlyti klientams geriausią produktą. Verslas yra procesas ir jis neturi galo“, – apie savo patirtį pasakoja verslininkas.

Baimė – natūralus žmogaus pojūtis, kuomet bandoma žengti į tas plotmes, kurios nėra ištirtos. Visgi, kuo daugiau apie jas sužinoma – tuo ta baimė tampa vis mažesnė.

Net ir karantino metu verslai bei dirbantys savarankiškai gauna pagalbą iš valstybės, tad neliksite be jokių pajamų. O pradėjus verslą sunkesnėmis sąlygomis, esame tikri, kad jį puoselėti esant geresnėmis – bus kur kas paprasčiau, tad ir pasiekti pavyks daugiau.<- Grįžti į atgal