Planšetinio kompiuterio pasirinkimas: 8 aspektai, kuriuos reikia įvertinti

Ieškote planšetinio kompiuterio? Visada geriausia yra tartis su specialistais, kadangi jie dažniausiai ne tik pagreitina paieškas, tačiau ir padeda kur kas paprasčiau rasti tai, ko Jums reikia. Galiausiai, šiuo metu rinka vis plečiama, tad siūlome daugiau domėtis ne tik tais modeliais, kurie pripažįstami kaip geri ir tuo pačiu rinkoje jau seniai, tačiau ir inovacijomis, kurios dar labiau pagerina naršymo kokybę.

Jūsų dėmesiui – pateiksime 8 patarimus, kurie padės rasti tokį įrenginį, kuris geriausiai tinka Jums. Juk Avitela planšetės yra tokie įvairūs. O kuris – geriausias?

  1. Operacinė sistema planšetiniame kompiuteryje.

Kokia operacinė sistema Jums geriausia, tai yra, kokia labiausiai tinka. Dažniausiai daugelis renkasi tokią, kuri yra jo naudojamame kompiuteryje arba telefone. Kai kurie renkasi Android, kitiems labiausiai tinka ir patinka iOS, žinoma, galima išbandyti ir Windows... Šiuo metu opcijų yra labai daug. Jos dažniausiai lemia naršymo būdą, tad geriausia ir yra rinktis tai, prie ko esate pratęs.

  1. Ekrano matmenys.

Dar vienas svarbus aspektas renkantis yra ekrano matmenys. Pirmiausia reikia įsivertinti – kam planšetinis kompiuteris Jums reikalingas. Jeigu per jį planuojate dažnai žiūrėti video, žinoma, dažniausiai norisi didesnių matmenų ekrano. Tuo tarpu žaidimams ir panašiai – tinka ir mažesnis. Juk tokį kur kas patogiau sau savimi visada nešiotis, kad ir kur einate.

  1. Technologija su 3G internetu.

Naršymui čia ir dabar, kai greta nėra Wi-Fi signalo, visada siūlome rinktis tokias planšetes, kurios yra su 3G ryšiu. Būsite išmanus kiekviename žingsnyje ir tuo pačiu galėsite naršyti patogiai. Dažniausiai kur kas patogiau nei per telefoną.

  1. Planšetinio kompiuterio dizainas.

Gal tai gali atrodyti ir kaip smulkmena, tačiau dažniausiai visada su savimi turėti ir tuo pačiu naršyti dažniausiai jaukiau tokiu atveju, kai įrenginys yra toks, kaip Jums labiausiai patinka. Tiesa, renkantis tai tikrai negali būti svarbiausias aspektas.

  1. Kameros galimybės.

Daugeliui svarbu, kad planšetinis kompiuteris taip pat gerai ir fotografuotų bei filmuotų. Jeigu ir jums tai aktualu, žinoma, reikia kuo detaliau susipažinti su kameros galimybėmis. Nors planšetė nebus tokia gera kaip kad profesionalus fotoaparatas, tačiau nuotraukoms įamžinti – tai yra geras pasirinkimas.

  1. Programų kompiuteriuose skaičius ir atminties talpa.

Dažniausiai greta prekės būna pateikta info – kiek dažniausiai telpa programų, kai jų dydis yra X. Arba nurodoma talpa, kuri taip pat padeda geriau įvertinti – kiek bus galima įrašyti. Visada geriau yra sumokėti kiek daugiau, tačiau rinktis tokias planšetes, kuriose talpa yra didesnė ir tuo pačiu kuriose galima turėti didesnį kiekį informacijos.

  1. Planšetinio kompiuterio pajungimas prie TV.

Tikrai ne visos turi tokią jungtį, tad reikia įsivertinti – ar tai reikalinga. Kadangi dažniausiai ši smulkmena nepakelia planšetės kainos – siūlome rinktis su. Paprasčiausiai būsite ramus, kad kai bus poreikis – galimybės taip pat bus.

  1. Kompiuterio svoris.

Ar svarbu, koks yra planšetinio kompiuterio svoris? Kiekvienas žmogus atsakytų vis kitaip. Visgi, tie, kurie dažnai nešiojasi planšetinį su savimi, dažniausiai siekia, kad jos kuo mažiau svertų. Tokiu atveju svoris gali būti tikrai svarbus aspektas.

Jūsų poreikius patenkinantis planšetinis kompiuteris leis naršyti visur ir visada, rasti reikalingą info greitai ir tuo pačiu naudotis įvairiomis programėlėmis, kurios gali būti reikalingos ne tik pramogoms, tačiau ir darbui.<- Grįžti į atgal