Aktualijos Lietuvoje

2014 m. lapkričio 19 d.

Lietuvos paštas kviečia senjorus, kurie gauna senatvės pensiją į namus, atsiimti ją bet kuriame šalies pašte. Apie teikiamą pensijų atsiėmimo paštuose paslaugą Lietuvos paštas šalies senjorams išplatino informacines skrajutes.

2014 m. lapkričio 19 d.

Finansų ministerija Vyriausybei teikia naują Atsiskaitymų grynaisiais pinigais ribojimo įstatymo projektą, kuriame būtų draudžiama atsiskaityti grynųjų pinigų sumomis, viršijančiomis 3 tūkst. eurų, kai bent viena tarpusavyje atsiskaitanti šalis yra juridinis asmuo arba fizinis asmuo, besiverčiantis komercine veikla.

2014 m. lapkričio 19 d.

Kaip jau buvo skelbta, šiuo metu "Lietuvos paštas“ gyventojams pristato sprendimus dėl pensijų kompensavimo.

2014 m. lapkričio 18 d.

Kiekvienam skraidančiam lėktuvu gali atsitikti, kad atskridus į oro uostą, ateinate prie bagažo išdavimo juostos ir laukiate, laukiate... o jūsų bagažas taip ir nepasirodo. Deja, taip kartais atsitinka. Bagažas gali vėluoti ar net visai dingti. Kaip nuo to apsisaugoti ir ką daryti, jeigu tai vis dėlto bagažas dingo, vėluoja ar gaunamas apgadintas?

2014 m. lapkričio 18 d.

Kai naftos kainos krinta pašauto erelio greičiu, degalų kainos Lietuvoje leidžiasi lėtai lyg višta parašiutu. O vos padidėjusi žaliavos kaina benziną brangina žaibiškai. Ir tai vyksta šalyje, turinčioje naftos perdirbimo gamyklą.

2014 m. lapkričio 17 d.

Šį šiltą ir sausą rudenį didžiuosius Lietuvos miestus aplankė jiems nebūdingas reiškinys - smogas. Jis sukėlė daug klausimų gyventojams ir atkreipė dėmesį į oro taršą, jos priežastis ir prevenciją.

2014 m. lapkričio 17 d.

Kalbėdamas Lietuvos mokytojams apie hiperaktyvius vaikus, šią temą aptarė Godis Kelleris, žinomas norvegų lektorius, pedagogas, rašytojas.

2014 m. lapkričio 17 d.

Nors švaros mėnesiu tradiciškai tituluojamas balandis, ruošdamiesi žiemai bei didžiosioms metų šventėms, suskubame tvarkyti namų pakampius. Lietuvos pašte skelbiama akcija dar kartą primena, jog pavojingomis atliekomis turime atsikratyti atsakingai. Patogiausias būdas tai padaryti - išmesti baterijas ir dujošvytes lemputes į specialią dėžutę artimiausiame pašte.

2014 m. lapkričio 17 d.

Atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate šeštadienio vakarą Kaune startavo Kaliningrado "Delovaja Rus“ (Rusija) komanda, kuri gina Nacionalinės ledo ritulio lygos nugalėtojos titulą. Debiutinėse šio sezono rungtynėse rusai 8:6.

2014 m. lapkričio 14 d.

Aplinkos ministerija, norėdama gerinti sąlygas žvejams mėgėjams, planuoja įrengti daugiau valčių ir kitų vandens transporto priemonių nuleidimo vietų. Visuomenė ir ypač žvejai kviečiami siūlyti, kur reikėtų įrengti tokias vietas.

2014 m. lapkričio 13 d.

Šią savaitę gyventojai sulauks sprendimų dėl pensijų kompensacijų, o nuo lapkričio 25 d. iki gruodžio 20 d. bus išmokėta pirmoji kompensacijų dalis. Kompensuojamas bus senatvės, išankstinės senatvės, netekto darbingumo, invalidumo pensijų sumažinimas 2010 ir 2011 metais.

2014 m. lapkričio 13 d.

Priežiūros institucijos 2014 m. spalio mėnesį atliko 3365 patikrinimus dėl dvejopo kainų litais ir eurais nurodymo. Nustatyta 212 pažeidimų - tai sudaro 6,3 proc. nuo visų atliktų patikrinimų. Už LR Euro įvedimo Lietuvos Respublikoje įstatymo pažeidimus spalio mėnesį skirti 209 įspėjimai ir 3 piniginės baudos.

2014 m. lapkričio 13 d.

Dešimtmečius televizija buvo ir išlieka pagrindine reklamos žinučių pateikimo priemone, tačiau šiais laikais internetas sukuria vis daugiau technologinių galimybių, leidžiančių visą parą tikslinei auditorijai pateikti norimą reklaminę žinutę. Konferencijoje "LiMA Day Vilnius‘2014“ lapkričio 20 d. kalbėsiantis UAB "Tele3“ kūrybos direktorius Arvydas Rimas sako, kad anksčiau keltas klausimas, kas - internetas ar televizija - daro didesnę įtaką prekės ženklo komunikacijai, neb

...
2014 m. lapkričio 13 d.

Visas Lietuvai numatytas eurų banknotų kiekis -132 mln. vienetų, svoris - 114 tonų - saugiai pristatytas į Lietuvos banko saugyklas.

2014 m. lapkričio 13 d.

Lietuvos moksleivių sąjunga, reaguodama į spaudoje (internetiniuose naujienų portaluose ir Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos puslapyje) pasirodžiusius pranešimus apie būsimą bendrojo lavinimo mokyklų mokytojų streiką, nori paraginti abi interesų puses kuo skubiau ieškoti kompromiso keliamoms problemoms spręsti.

...