Dovanos vyrams: orginaliausios idėjos

Pirkti dovanas yra vienas iš maloniausių procesų, kai žinai ko žmogui reikia. Tačiau, ar neteko susidurti su galvosūkiu ką nupirkti vyrui? Kodėl tai yra taip sudėtinga? Pagalvokite ar jūsų vyras tikrai viską turi. Šiandieniniame gyvenime pasiūla labai didelė, todėl tikrai galite rasti daug idėjų. Taip pat, labai svarbu pasvarstyti apie vyro pomėgius. Galbūt jis mėgsta žvejoti? O gal jis ką nors kolekcionuoja?

Dovanų idėjos vyrams   gali atrodyti ir ne tokios sunkiai įgyvendinamos. Žemiau žvilgtelėkite į dovanų sąrašą ir manau tikrai ką nors parinksite.

Knygos

Ar jis yra knygų mylėtojas? Tada ši dovana yra puikus būdas padėti jam pasiklysti istorijoje! Mėgstamos knygos taip pat gali lydėti kelionėje arba jaukiai prisėdus namuose akimirkai atitraukti mintis nuo kasdieninės rutinos. O jeigu dar knygos viduje užrašysite jam įsimintinus žodžius ar palinkėjimą, tada tikrai paliesite jo širdį.

Dovanų kuponas

Tai viena originaliausių dovanų. Dovanų kuponų yra didelis pasirinkimas nuo konkrečios parinktos pramogos iki tokio kupono, kuris leidžia išsirinkti sau pramogą pačiam. Ar gi nenuostabu, kai dovaną gali išsirinkti pats?

Chalatas su išsiuvinėtu tekstu

Kimono stiliaus vilnonis chalatas yra toks minkštas, kad jūsų vyras nenorės jo nusirengti. Be to, kad tai yra tobula poilsio apranga, ji taip pat gali būti pritaikyta konkrečiai jam, kadangi galite papuošti ją jo vardu, slapyvardžiu ar inicialais. Jūs netgi galite pasirinkti, ar norite, kad siuvinėtas šriftas būtų parašytas spausdintinėmis ar rašytinėmis raidėmis.

Išnomuoti jo svajonių automobilį

Šiais metais nustebinkite savo vyrą galimybe vairuoti jo svajonių automobilį. Bendrovės teikiančios tokią paslaugą leidžia išsinomuoti klasikinį automobilį arba bet kokį kitą pagal norą, kad galėtumėte juo pasivažinėti vieną dieną. Argi tai ne šaunu?

Termoso puodelis

Ar tavo vyras dažnai laiką leidžia lauke? Tad , tai puiki idėja padovanoti jam termoso puodelį, kuris ilgai išlaiko karštį ir jo pasirinktas gėrimas t. y. kava, arbata ar tiesiog šiltas vanduo išliks ilgai ir jį sušildys šaltomis žiemos dienomis. O jeigu ant puodelio dar išgraviruotas tik jums abiem reikšmingas tekstas, kuris suteiks šiltus prisiminimus, ar gi ne puiki mintis?

 

 

 

 

 <- Grįžti į atgal