CNN rekomenduoja aplankyti Druskininkų slidinėjimo trasą

Vienas įtakingiausių ir žinomiausių JAV žiniasklaidos kanalų CNN vakar išplatino pranešimą, kuriame skelbiama, kad Lietuvoje įvestas euras bei patariama, kokius objektus vertėtų aplankyti atvykus į Lietuvą. Tarp 11 išskirtinių objektų – ir Druskininkų „Snow Arena“.

Pasak Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko, pasaulinės žiniasklaidos rekomendacija aplankyti „Snow Areną“ rodo, kad tai sėkmingas ir pasaulyje žinomas objektas. „Didžiuojamės, kad „Snow Arena“  įtraukta į geriausių pasaulio slidinėjimo trasų penketuką, įvertinta įvairiuose konkursuose, lankoma turistų, o dabar sulaukė ir pasaulio žiniasklaidos dėmesio“, – kalbėjo meras R. Malinauskas.
CNN pranešimu džiaugėsi ir „Snow Arena“ direktorius Andrius Stasiukynas. „Įdėjome daug pastangų, kad mūsų trasas išbandytų ir turistai, ir profesionalūs slidininkai. Galime pasidžiaugti, kad slidinėjimo arenoje jau lankėsi komandos iš Lietuvos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos, Čekijos, Vengrijos, Ukrainos, Italijos, Suomijos, Švedijos, Norvegijos ir netgi iš Turkijos. Tikimės, kad šis užsienio žiniasklaidoje pasirodęs pranešimas prisidės prie Druskininkų ir „Snow Arenos“ garsinimo“, – sakė A. Stasiukynas.
CNN išplatintame pranešime teigiama, kad, nors Lietuvoje žiema tęsiasi nuo lapkričio iki kovo, tačiau slidžių ir snieglenčių sporto mėgėjams nėra nieko blogiau, kaip pasibaigęs sezonas. Todėl 2011 metais duris atvėrė ištisus metus veikianti, didžiausia Baltijos šalyse uždara slidinėjimo trasa. Pranešime, išplatintame kelionių skiltyje, pristatomos žiemos pramogų kainos, nurodomi „Snow Arena“ kontaktai.
Druskininkų „Snow Arena“ suteikia galimybę ištisus metus mėgautis slidžių ir snieglenčių sportu. Žiemos sporto entuziastus džiugina sniego architektų suformuotos specialios figūros, suformuota Tarptautinės slidinėjimo federacijos reikalavimus atitinkanti kieto pagrindo trasa, kurioje galima pasiekti įspūdingą greitį, žiemos metu atidaroma lauko trasa, kurioje atsiveria įspūdinga kurorto panorama.
Primename, kad Druskininkų savivaldybė kartu su „Snow Arena“ jau antrus metus vykdo unikalų projektą, kurio metu Druskininkų savivaldybės mokyklų šeštų klasių mokiniai nemokamai mokomi slidinėti. Įgyvendinat šį projektą siekiama, kad jaunoji druskininkiečių karta užaugtų įgijusi slidinėjimo pradžiamokslį.

Druskininkų savivaldybės administracija<- Grįžti į atgal