„Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“ kviečia visuomenę spręsti patyčių problemą

Kovo 23-29 dienomis šeštą kartą visuomenės dėmesį į patyčių epidemiją sutelks „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2015“. Iniciatyvą organizuojanti emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“ dalyvauti ir palaikyti „Veiksmo savaitę“ kviečia aktyvias švietimo įstaigas, organizacijas bei socialiai atsakingas verslo įmones, kurios nori kartu stabdyti patyčių plitimą mūsų šalyje.

„Patyčios yra giliai įsišaknijęs elgesys tiek tarp vaikų, tiek tarp suaugusiųjų, kuriam pakeisti reikia nuolatinių ugdymo įstaigų, šeimų ir visos visuomenės pastangų. Organizuodami „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ“, norime dar kartą aštriai iškelti patyčių problemą visuomenės dėmesiui, kad visais įmanomais lygiais analizuotume, kaip mums sekasi mažinti patyčias, ką darome gerai ir kur reikia pasitempti, – teigia „Vaikų linijos“ vadovas dr. Robertas Povilaitis. – Šia iniciatyva nekeliame tikslo sumažinti patyčių per „Veiksmo savaitę“, nes tai yra tiesiog neįmanoma – tam reikės kelių dešimtmečių nuoseklaus darbo. „Veiksmo savaite“ siekiame sukelti didelį atgarsį, kad kuo daugiau žmonių – mokytojų, mokyklų ir darželių vadovų, tėvų, vaikų, specialistų, politikų, valdininkų, visuomenės veikėjų, mokslininkų, verslininkų ir visų kitų – savęs paklaustų: „Ką aš padariau, kad patyčių būtų mažiau?“
Iniciatyva „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“ siekia suburti partnerius bendram darbui – skirtingos organizacijos kviečiamos rengti įvairias veiklas, skirtas pristatyti gerąją patyčių prevencijos patirtį ir efektyvius darbo su patyčiomis metodus. „Veiksmo savaitėje“ gali dalyvauti bet kuri švietimo įstaiga ar įmonė, palaikanti gyvenimo be patyčių idėją. Prisidėti galima tiek organizuojant mokymus, konkursus ar kitas veiklas, susijusias su patyčių prevencija, tiek palaikant „Veiksmo savaitę“ morališkai ar finansiškai, savo idėjomis ar paslaugomis.

Bernardinai.lt<- Grįžti į atgal