Aktualijos Lietuvoje

2023 m. kovo 7 d.

2023 m. vasario 16-ąją mirė kovotojas už Lietuvos laisvę, Lietuvos laisvės lygos įkūrėjas, politinis kalinys, 2012 m. Laisvės premijos laureatas Antanas Terleckas.

2023 m. vasario 23 d.

Ketvirtadienį pradeda veikti trumpasis informacijos apie rinkimus numeris 1855. Ši paslauga kai kuriems telefono ryšio vartotojams gali būti mokama.

2023 m. vasario 23 d.

Vonios kambaryje gali būti naudojami baldinio tipo praustuvai, kurie įleidžiami į spintelės ar kurio nors kito baldo stalviršį, dar būna pastatomi ir pakabinami praustuvai. Įleidžiami praustuvai yra vertinami už tai, kad jie dėl savo techninių savybių vonios kambario aplinkoje tampa mažai pastebimi, o ir jų priežiūra dažniausiai būna labai paprasta.

...
2023 m. vasario 23 d.

Vasario 9 d. Elektrėnų savivaldybės Viešosios bibliotekos salėje vyko kandidatų į Elektrėnų savivaldybės merus debatai. Norintys dalyvauti tiesioginiuose debatuose į salę netilpo, dauguma debatus žiūrėjo per ekraną bibliotekos fojė. Debatai, o tiksliau - klausimų-atsakymų vakaras - tęsėsi 2,5 valandos. Debatus visoje Lietuvoje organizuoja nešališkas politikos stebėsenos tinklas "Žinau, ką renku“. Elektrėnuose debatus moderavo vievietis žurnalistas Tomas Loiba iš "Žinių

...
2023 m. vasario 23 d.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pasieniečių mokykla kviečia rinktis pasieniečio profesiją.

2023 m. vasario 23 d.

Vilniaus politikos analizės institutas paskelbė Savivaldybių gerovės indeksą 2022. Patogesnei analizei ir lygiaverčiam palyginimui visos 60 savivaldybių buvo sugrupuotos į penkias kategorijas: didieji miestai, kaimiškosios savivaldybės, urbanizuotos savivaldybės, žiedinės savivaldybės ir kurortai. Urbanizuotų savivaldybių kategorijoje Elektrėnų savivaldybė užėmė 1 vietą.

2023 m. vasario 23 d.

Gruodžio mėnesį LRK Elektrėnų skyriuje aptarnavome 316 ukrainiečių:

• išdalinome 12 vnt. humanitarinių paketų;

• suteikėme paramą maisto daviniais 230 asmenų;

• suteikėme paramą drabužiais, avalyne, patalyne ir kitais buityje reikalingais daiktais;

• konsultavome asmenis įvairiais iškilusiais klausimais.

2023 m. vasario 23 d.

Po siaubingų žemės drebėjimų Turkijoje ir Sirijoje žuvo jau daugiau kaip 50 000 žmonių. Dešimtys valstybių ateina smūgį patyrusiai Turkijai į pagalbą, o Lietuvos Raudonasis Kryžius / Lithuanian Red Cross kviečia prisidėti ir Lietuvos žmones.

...
2023 m. vasario 7 d.

Svetimas lovos gal ir nepaklos, bet nubalsuoti už Tave gali, tad artėjantiems rinkimams ruoškis atsakingai, kad kitus 4 metus miegotum ramiai ir saldžiai!

2023 m. vasario 7 d.
Užkietėjusiems miestiečiams kanalizacija yra savaime suprantama kasdienio gyvenimo dalis, todėl kartais sunku įsivaizduoti kiek tenka nuveikti žemės sklype, kuriame neprieinamos miesto sistemos.
2023 m. vasario 2 d.

Emocinę paramą teikianti organizacija "Jaunimo linija" ieško naujų savanorių, kad telefoniniais ir internetiniais pokalbiais teiktų emocinę paramą jauniems žmonėms. Savanorių ieškoma Vilniaus, Kauno, Klaipėdos miestuose, taip pat savanoriauti galima ir nuotoliniu būdu iš bet kurio kito Lietuvos miesto ar net iš užsienio. Registruotis galima www.jaunimolinija.lt

2023 m. sausio 19 d.
Įsigijus sklypą atokiau nuo miesto, kur nepasiekiamas centralizuotas vandentiekis, laukia ištisa virtinė darbų: pradedant namo aprūpinimu elektra, švariu vandeniu, baigiant patikima kanalizacijos sistema bei atsakingu nuotekų tvarkymu. Be abejonės, daugelis sprendimų priklauso nuo to, kokios paskirties namas jau yra arba dar iškils jūsų teritorijoje.
2023 m. sausio 9 d.
Nors pasaulis tampa vis modernesnis ir gyvename išties gerai, tačiau visuomet bus pažeidžiamų žmonių, kuriems reikės ištiesti pagalbos ranką, padedant spręsti įvairias problemas, kad jie neliktų visuomenės nuošalyje.
2023 m. sausio 9 d.

Vadovaujantis Elektrėnų savivaldybės tarybos 2022-12-28 sprendimu Nr. VI.TS-274 "Dėl uždarosios akcinės bendrovės "Elektrėnų komunalinis ūkis“ teikiamos daugiabučių namų laiptinių valymo paslaugos tarifų nustatymo“ patvirtinti laiptinių valymo tarifai:

2023 m. sausio 9 d.

UAB "Elektrėnų komunalinis ūkis“, nuo š. m. vasario 1 d., 5 metų laikotarpiui išnuomoja 212,49 m2 bendro naudingo ploto patalpas, esančias Elektrinės g. 8, Elektrėnai, skirtas maitinimo paslaugoms teikti.