Viskas, ką būtina žinoti apie pakavimo medžiagasPakavimo medžiagos yra tie gaminiai, kurie dažnu atveju net nepastebimi arba apskritai nesusimąstoma apie jų svarbą – dažniausiai pakavimo medžiagos yra suvokiamos, kaip savaime suprantamas dalykas, tačiau pamirštama pakalbėti apie tai, kokios iš tiesų svarbios jos yra. Maža to, egzistuoja daug svarbių dalykų, kuriuos turite žinoti apie pakavimo medžiagas. Apie viską, ką būtina žinoti kiekvienam, jau netrukus.

Priklausomai nuo paskirties, pakavimo medžiagos gali turėti ir papildomų funkcijų, tačiau svarbiausia – apsaugoti produktą, daiktą nuo aplinkos veiksnių (dulkių, smūgių, saulės šviesos, drėgmės, nešvarumų, oro ir kt.), kurie galėtų padaryti neigiamą poveikį produktui, jį pažeisti.

Vienas svarbiausių dalykų, kurį yra būtina paminėti kalbant apie pakavimo medžiagas, yra tas, jog jų panaudojimo spektras yra labai platus: tinkamai parinktos pakavimo medžiagos yra labai mėgstamos verslininkų, kurie gamina kokią nors produkciją – būtent jai supakuoti naudojamos pakavimo medžiagos. Maža to, dalis šių medžiagų yra ypač reikalingos ir persikraustymo metu – kai nusprendžiate iš vienų namų arba ofiso persikelti į kitą. Tačiau ir tai dar ne viskas – pakavimo medžiagos labai praverčia ir buityje: kai reikia atlikti kokį nors buities darbą arba sukurti tinkamas sąlygas daiktų laikymui. Kai kurios pakavimo medžiagos gali tapti  ir puikia žaliava atliekant kūrybinį darbą. Kaip matyti, pakavimo medžiagų panaudojimo spektras yra iš tiesų labai platus, tad svarbiausia – tinkamai pasirinkti.

Na, o, tam, kad galėtumėte tinkamai pasirinkti, turite žinoti, koks apskritai yra pakavimo medžiagų asortimentas ir kokias atvejais turėtų būti naudojama viena ar kita pakavimo medžiaga. Siūlome trumpą pažintį su populiariausiomis pakavimo medžiagomis: kartoninės bei plastikinės dėžės (idealiai tinka įvairiems daiktams laikyti, palengvina persikraustymo procesą); pakavimo įrenginiai, skirti pakavimui termo būdu arba stretch plėvele (vienas geriausių pasirinkimų, kai reikia supakuoti kokią nors produkciją); pakavimo bei lipnios juostos (puikiai tinka tiek pakuojant produkciją, tiek persikraustymo metu); putų rutuliukai, oro pagalvėlės, granulės bei burbulinė plėvelė (galima  naudoti kaip užpildą gabenant trapius, dūžius daiktus); apsauginiai kampai bei profiliai (užtikrina, kad transportavimo metu daiktai bus nepažeisti). Vertingos yra ne tik pakavimo medžiagos, ir bet kiti, panašaus pobūvio gaminiai. Vienas jų – PVC užuolaidos, kurios užtikrins, kad gamybinės patalpos neprarastų šilumos, būtų apsaugotos nuo triukšmo, dulkių, skersvėjo ar kitų veiksnių, kurie galėtų  trikdyti darbą ar neigiamai paveikti darbuotojų sveikatai.

Pakavimo medžiagos gali būti įsigyjamos tiek įprastose parduotuvėse, tiek internetinėse. Vis dėlto, sprendimas pirkti šias medžiagas internetu, turi daugiau privalumų – sutaupysite laiko, be to, galėsite įsigyti reikalingų pakavimo medžiagų tiesiog nepalikdami savo namų. Pavyks išvengti ir nuobodžios kelionės į parduotuvę, eismo kamščių ar ilgo mindžikavimo eilėje.

Kad iš daugybės pakavimo medžiagų išsirinkti būtų lengviau, pirmiausia įvardinkite garsiai, kokią funkciją bei savybių turinti medžiaga, jums yra reikalinga. Pavyzdžiui, jei ieškote kuo užpildyti dėžę  po daiktų sudėjimo likusią erdvę, atminkite, jog tam puikiai tiks oro pagalvėlės arba granulės. Na, o jei jūsų tikslas yra nuo nemalonių aplinkos veiksnių apsaugoti ne gaminį, o gamybinėse patalpose esančius darbuotojus, tokiu atveju  šią problemą išspręsti PVC užuolaidos. 

Šiandien vis daugiau ir daugiau dėmesio yra skiriama ekologijai. Puiki žinia ta, jog kai kurios pakavimui skirtos medžiagos taip pat gali pasigirti šiuo privalumu – pavyzdžiui, iš kartono pagamintos dėžės įvairiems daiktams laikyti, pakavimo popierius, padėklai. Tai – visiškai žmogaus sveikatai  bei aplinkai nepavojingi, savaime suyrantys gaminiai.

Tie, kuriems pakavimo medžiagos yra reikalingos buities darbams atlikti ar turimiems daiktais laikyti, o pagamintai produkcijai supakuoti, verta įsigyti ir pakavimo įrenginius – jie  padės taupyti laiką bei užtikrins kokybišką pakavimą, efektyvų medžiagų panaudojimą.

 

 

Natūralių medžiagų patalynės: kaip išsirinkti sau tinkamą?

 

Miego kokybei užtikrinti neužtenka tik lovos ir patogaus čiužinio. Ne mažiau svarbu ir kuo miegodami apsigaubiame, kas mus saugo nuo šalčio, ant kokios pagalvės sapnuojame. Taigi svarbu įsigyti tinkamą lovos patalynę, kurios medžiagų savybės atitiktų jūsų poreikius ir taptų patikimiausiu miego prieglobsčiu.

Vilnos patalynė

Tikriems sušalėliams neatsiejamas žiemos atributas turėtų būti vilnos antklodės. Vilnos patalynė pasižymi puikiomis termoreguliacinėmis savybėmis – tai reiškia, kad ne tik šildo, kai šalta, bet ir vėsina, kai karšta. Tokia patalynė yra atsparesnė dulkių kaupimuisi, leidžia kvėpuoti odai, netgi atlieka mikromasažą ar mažina sąnarių skausmus, o vilnonės ar su vilnos užpildu pagalvės padeda išvengti kaklo skausmų.

Vilnos patalynė gali būti gaminama ne tik iš avių vilnos, bet ir ožkų ar kupranugarių. Pastaroji vilna yra ypač prabangi, tad avies vilnos antklodė ar pagalvė būtų pigesnis pasirinkimas. Taip pat prieš perkant atkreipkite dėmesį į vilnos tankį, kuris nurodo, kiek šilta yra antklodė. Universalus tankis yra maždaug 450 g/m2 (tinka visiems metų laikams) ir kuo jis didesnis, tuo šiltesnė antklodė.

Lino patalynė

Linas yra gerai žinomas nuo senovės ne tik Baltijos tautų gyventojams, bet ir kitoms tautoms. Iš jo pagaminti audiniai yra nepaprastai tvirti ir ilgaamžiški. Jūsų oda už tokią patalynės komplektą taip pat padėkotų, nes linas nealergizuoja, yra antibakterinis ir gerai sugeria drėgmę.  Turbūt vienintelis minusas – linas sunkiau lyginamas, tačiau šį priežiūros trūkumą nustelbia puikios dėvėjimosi savybės.

Medvilnės patalynė

Medvilnė – tai turbūt pats populiariausias pluoštas, kuris gausiai naudojamas tekstilės pramonėje. Medvilnės patalynė yra ilgaamžiška, tvirta, nesielektrina, laidi orui, tinka alergiškiems žmonėms. Medvilninė antklodė su medvilnės užpildu yra pakankamai šilta, puikiai sugeria drėgmę ir saugo kūną nuo perkaitimo.

Medvilniniai patalynės užvalkalai yra malonūs glaudžiant prie odos ir leidžia jai kvėpuoti, lengvai skalbiami, turi didelį raštų ir spalvų pasirinkimą, tačiau gana greitai blunka.

Satino patalynė

Medvilnei pritaikant vis kitokį audimo būdą, gaunami skirtingi audiniai. Vienas iš jų – satinas. Skirtinga audimo technologija lemia ir kitokią satino audinio išvaizdą – tai blizgi, vėsi, švelni ir rafinuota medžiaga. Satinas jūsų lovą gali papuošti ne tik žvilgesiu, bet ir nepaprastai gražiais raštais, o jų derinys lovą pavers elegantišku kūriniu. Tik pirkdami satino patalynės komplektus atkreipkite dėmesį, kad audinys būtų pagamintas iš 100% medvilnės, tik tada pajusite satino privalumus.

Medžiagų įvairovė patalynės pasirinkimo klausimą paverčia ne tokiu ir lengvu. Kiekviena natūrali medžiaga turi tik jai būdingų išskirtinių savybių, pasiimtų iš gamtos. Visgi, jei gerai pažįstate savo kūną ir miego įpročius, aiškūs prioritetai padės lengviau rasti geriausią patalynę jums ir jūsų artimiesiems.


                                
                                 

https://www.facebook.com/events/1076854719322055/

 

Baldų gamybos įmonė prie Kauno (LEZ teritorijoje) ieško įvairių sričių gamybos darbuotojų: CNC operatorių, stalių-surinkėjų, medienos šlifuotojų, suvirintojų, metalo poliruotojų, dažytojų, pagalbinių darbuotojų,

skambinkite +370 655 51537 arba +370 600 67053.


Susidūrei su problema dėl girtavimo?

Gal anoniminiai alkoholikai gali tau padėti?

Rašyk į  elektrenusodas@gmail.com

arba paskambink  +370 647 84287.

Susirinkmai vyksta Taikos g. 8B, Elektrėnai.

Uždari susirinkimai: II, V- 19; VII-17 val.

Atviras susirinkimas VII - 16 val.

 
Sostinių golfo klubas – (Pipiriškių kaime, Pastrėvio sen., Elektrėnų savivaldybėje) sezoniniam darbui ieško virėjos (-jo) arba virtuvės šefo. Skambinti tel. 8 635 12412 arba rašyti el. paštu info@capitals.lt
* Automobilių salonų cheminis valymas.
* Minkštų baldų, kilimų cheminis valymas.
Galime atvykti į namus.
Tel. 8-606-31 660.
Miniekskavatoriaus „BOBCAT“ paslaugos. Atlieku žemės gręžimo, kasimo, lyginimo darbus.
Tel. 8-600-22 676 
GEROMIS KAINOMIS vežame smėlį, žvyrą, juodžemį, skaldą, atliekame kasimo, lyginimo darbus.
Tel. 8-675-00 012.
Profesionali stogdengių brigada ATLIEKA VISUS STOGO REMONTO, ĮRENGIMO DARBUS. Sudarome sąmatas, pristatome medžiagas, suteikiame garantijas.
Tel. 8-640-38-565.
KASAM tvenkinius, vežam žvyrą, smėlį, plautą smėlį, skaldą, juodžemį, buldozeriu lyginam gruntą.
Tel. 8-639-52 222. 
                
                                                            G e o d e z i j a